ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Чернилевський не проти, щоб хмельницькі депутати «піарилися» на сесії

Політика 2819
Два приміщення в центрі Хмельницького могли приватизувати ті, хто їх орендують. Але міська рада не погодилася з цим
Два приміщення в центрі Хмельницького могли приватизувати ті, хто їх орендують. Але міська рада не погодилася з цим. Фото: автора

Про це секретар міської ради заявив на черговій сесії Хмельницької міськради.

Проект рішення Хмельницької міської ради «Про затвердження переліків об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації» викликав жваве обговорення серед депутатів. Проектом передбачалося продати фізичній особі-підприємцю Світлані Білик приміщення на вулиці Соборній, 17 (77,3 квадратних метри), а адвокату Ользі Цюпик – на вулиці Проскурівського підпілля, 28 (57,5 квадратних метри).  

Та в депутатів виникло питання, а скільки нині ці особи платять за оренду даних приміщень. Володимир Івашко, начальник управління комунального майна, повідомив, що на Соборній, 17 орендар сплачує 15 тисяч гривень, а на Проскурівського підпілля, 28 – понад 2600 гривень. «Що ми отримає від приватизації цих приміщень, які розташовані в центрі міста? – запитав в Івашка депутат Олександр Симчишин. Почувши: «Не можу сказати», продовжив. – Продамо на Соборній за 450 тисяч гривень, тоді як за оренду отримуємо 185 тисяч гривень на рік. То хіба міський бюджет від такої приватизації виграє?». Підтримав Симчишин й інший депутат – Сергій Мандзій. «А потім там буде якесь незаконне будівництво, з яким ми нині боремося, - припустив пан Мандзій. – То з чим ми боремося?».
 
«Приструнити» Мандзія та Симчишина, які, скоріше за все на жовтневих місцевих виборах «штурмуватимуть» мерське крісло, вирішив Іван Бухал. Іван Васильович дорікнув колегам, що потрібно такі питання вирішувати на засіданнях комісій, а не в сесійній залі «піаритися». Та розрядив ситуацію секретар міської ради Костянтин Чернилевський: «Через два місяці вибори. Іване Васильовичу, дайте людям поговорити».
 
Ну, а щодо проекту рішення, то міська рада не підтримала його. Щоб дати «добро» на приватизацію двох приміщень у центрі міста не вистачило трьох голосів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую