ye-logo.v1.2

На правах реклами «Ми проведемо аналіз діяльності установ та підприємств, які знаходяться у комунальній власності обласної ради», - Віолета Лабазюк

Політика 627
«Ми повинні створити належні умови для проживання вихованців спеціалізованих закладах, забезпечити їм рівний доступ до освіти, до усіх можливостей для розвитку», - каже Віолета Лабазюк
«Ми повинні створити належні умови для проживання вихованців спеціалізованих закладах, забезпечити їм рівний доступ до освіти, до усіх можливостей для розвитку», - каже Віолета Лабазюк. Фото: пресслужби Віолети Лабазюк

Про це заявила голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк під час візиту до низки дитячих спеціалізованих закладів краю.

Попри призупинення судом дію рішення Хмельницької обласної ради про обрання Віолети Лабазюк головою, вона продовжує виконувати ті завдання, про які розповідала журналістам під час першої пресконференції. Зокрема, очільниця зауважила, що проведе аналіз діяльності підприємств, які перебувають у комунальній власності облради.

Віолета Лабазюк, відвідавши Антонінську спеціальну школу, Солобковецький навчально-реабілітаційний центр та Хмельницький дитячий будинок по Львівському шосе, ознайомилася з роботою закладів, поспілкувалася із персоналом та проінспектувала умови, в яких мешкають діти.

«Під час знайомства із колективом я наголошувала на тому, що ми будемо перевіряти ефективність комунальних установ та підприємств. У наступному році буде створена робоча група, яка проведе аналіз діяльності, матеріально-технічної бази, умов, щоб зрозуміти, в якому напрямку рухатися», - зауважила голова облради.

Тим паче, що під час візиту до Антонінської спеціальної школи голова обласної ради відзначила, що деякі приміщення потребують ремонту.

«Ми повинні створити належні умови для проживання вихованців спеціалізованих закладах, забезпечити їм рівний доступ до освіти, до усіх можливостей для розвитку», - додала Віолета Лабазюк.

Також в межах поїдки вона завітала до Наркевицького дитячого садочка та будинку сімейного типу в Антонінській ОТГ.

Голова Хмельницької обласної ради привітала вихованців закладів з новорічно-різдвяними святами та вручила подарунки – набори солодощів та канцелярське приладдя.

Віолета Лабазюк привітала вихованців закладів з новорічно-різдвяними святами та вручила їм подарунки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую