ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

"Батьківщина" виключила 9 хмельницьких депутатів

Політика 1955

Фракція ВО “Батьківщина” у Хмельницькій міській раді виключила зі своїх лав 9 депутатів “за невиконання положення про депутатську фракцію ВО “Батьківщина”.

За словами голови фракції ВО “Батьківщина” у міськраді Костянтина Чернелевського, впродовж лютого-червня 2012 року депутати-бютівці Олександр Кізляр, Олександр Кудінов, Валерій Буяновський, Сергій Болотніков, Андрій Кветко, Леонід Шацило, Леонід П'янківський, Світлана Мельник та Петро Перейма подали заяви про призупинення членства у фракції політичної партії. При цьому, жодної мотивації в заявах щодо причин призупинення членства у фракції зазначено не було.
Згодом 9 бютівців вступили до депутатської групи “За добробут хмельничан”, яка голосуванням підтримує Партію регіонів.
Таким чином, відповідно до пункту 4.3 Положення про депутатську фракцію політичної партії ВО “Батьківщина” (“у разі систематичного (два і більше рази) невиконання вимог, в тому числі про солідарне голосування членів фракції “за” чи “проти” окремих проектів рішень ради, депутат виключається з фракції”), бюро Хмельницької міської партійної організації ВО “Батьківщина” ухвалило рішення виключити зазначених обранців з фракції. Про це повідомляє УНІАН посилаючись на  прес-службу Хмельницької міської ради.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую