Чемпіонство з «Комбінованої піраміди» у приїжджих

Спорт 1180

Хмельничани залишилися без нагород

Хмельницький вже вкотре став центром більярдних подій України. Раніше в нас були чемпіонати країни з «Вільної піраміди», то з «Пулу», а то й Кубок Європи… А 15-17 січня «розіграли» чемпіонство з «Комбінованої піраміди». На чемпіонат України з більярду з’їхалися найсильніші спортсмени з 17 регіонів, а це, між іншим, понад вісімдесят більярдистів. Вже традиційно за чемпіонство боролися як чоловіки, так і жінки. І якщо у прекрасної половини людства обійшлося без сенсацій, то в чоловіків… Насамперед, всі були дещо шоковані тим, що один із найтитулованіших більярдистів України Ярослав Винокур припинив «похід за трофеєм» на стадії 1/8 фіналу. Деяке розчарування спостерігалося й серед хмельницьких уболівальників. Адже жоден із 14 хмельничан, які змагалися за чемпіонство, так і не дістався хоча б до півфіналу. Однак декілька номінальних господарів змогли увійти до шістнадцятки кращих більярдистів України. Ну, а переможцем чемпіонату України став Єгор Жуковський з Рівного, який у фіналі переміг кримчанина Гліба Ващенкова. «Бронза» дісталася чернівчанину Ярославу Тарновецькому  та киянину Сергію Цілику.
У жінок, як і у чоловіків, жодна з трьох хмельничанок до п’єдесталу не дотягнула. Однак, до прикладу, Тетяні Мартинюк здобути нагороди, мабуть, було найважче. Адже у турнірній сітці їй довелося грати проти киянки Зоряни Притулюк, яка, перемігши хмельничанку, згодом здобула й титул чемпіонки України. А ось другу сходинку посіла юна Анна Котляр із Києва. А дівчині лише 14 років! Олена Афанасьєва з Харкова та  Марія Пудовкина з Дніпропетровська розділили між собою бронзові нагороди чемпіонату України з «Комбінованої піраміди».