ye-logo.v1.2

Фінал Кубка області – «Збруч» - «Случ». Рахунок 1:1 (3:2 по пенальті)

Спорт 4109
24 серпня о 15.00 розпочнеться фінал Кубка області з футболу 2015 року
24 серпня о 15.00 розпочнеться фінал Кубка області з футболу 2015 року. Фото: автора

У Хмельницькому на СК «Поділля» волочиська команда зустрілася зі старокостянтинівською аби визначити володаря цьогорічного Кубка області з футболу.

Вітаємо "Збруч" із здобутям Кубку області. Рахунок 3:2.
 
Ігор Глушок б'є по воротах Чижа, та він рятує свою команду. Волочиський "Збруч" здобуває Кубок області. 
 
Тарас Пліс проти Віталія Середи: Пліс забиває. Рахунок стає 3:2. 
 
Максим Ребекевша пробиває по воротах Сергія Чижа. Чиж вгадав напрямок удару, але він був настільки потужним, що м'яч пролетів у ворота. Рахунок 2:2.
 
У Збруча пробиває Андрій Мартинюк і забиває. 2:1 - Збруч повів у рахунку.
 
Ігор Перепелиця проти Сергія Чижа: Ігор пробиває вище воріт і шанси зрівнюють. Команди виконали по три удари і рахунок 1:1. Залишилося командам провести по два удари.  
 
Сергій Лук'янов б'є по воротах Віталія Середи і забиває. Рахунок 1:1.
 
Олександр Бабак проти Сергія Чижа: Чиж рятує Збруч. Рахунок 0:1. 
 
Б'є Андрій Скакун проти Віталія Середи: голкіпер рятує свою команду 0:1 зберігаєтсья рахунок і це вже вагома заявка Случа на перемогу.  
 
Тепер Олександр Антонов проти Сергія Чижа: Случ повів у серії пенальті Рахунок 0:1
 
Отож, пенальті: першими б'ють гравці Збруча: Андрій Донець проти Віталія Середи. Не влучає по воротах Донець. Рахунок 0:0.
 
90+4' Не зміг "Збруч" забити після кутового. Лунає фінальна сирена. Отож, тепер на нас очікує серія пенальті, у якій і визначиться переможець Кубку області. 
90+4' Кутовий біля воріт "Случа". 
90+3' Заміна у "Збруча": Богдан Коза виходить замість Олександра Юрчака. 
90+2' Можливо останній шанс для Случа виграти кубок в основний час. Штрафний. До воріт Збруча 18 метрів. Іван Козак насив, але гравці Збруча м'яч відбили.  
90' Заміна у Збруча: замість Ростислава Ціха виходить Владислав Полторацький. 
90' Основний час завершився, але оскільки було багато зупинок, арбітр вочевидь додає декілька хвилин. 
87' ГОООЛЛЛ!!! Штрафний біля воріт "Збруча". Іван Козак навішує штрафний майданчик і Максим Ребекешва головою переправляє м'яч у ворота "Случа". Рахунок 1:1
85' Андрій Скакун отримує жовту картку. 
83' Заміна у Случа:замість Євгена Калиниченко вийшов Олексадр Бабак. 
83' ГООООЛЛЛ!!! Андрій Скакун проходить лівим флангом, прострілює у штрафний майданчик Случа і Богдан Шершун прострілює у власні ворота. 
77' Заміна у Збруча: замість Івана Клсяка на поле виходить Владислав Пюрко. 
75' А ось і Фархат Черкезов хотів продемонструвати "бразилію", але намагаючись пробити через себе, не влучив по м'ячу. 
73' Подача зі штрафного і Максим Ребекевша головою переправляв м'яч у ворота "Збруча", і той таки влетів у сітку воріт, але з зовнішнього боку!
71' Заміна у "Збруча": на поле виходить Олег Критюк замість Андрія Яремчука, який щойно отримав жовту картку. 
71' Андрій Яремчук зі "Збруча" отримує жовту картку. 
70' Скакун звичайно не бразилик, але спробував вразти ворота "Случа" ударом через себе - дуже не точно. 
69' Андрій "Скакун" виходить віч-на-віч із голкіпером "Случа", пробиває і одразу Андрій Донець головою добиває, але Богдан Шершун рятує свою команду вибиваючи м'яч з порожніх воріт.   
63' Заміна у "Случа". На поле вийшов Фархат Черкезов замість Даниїла Плахова.  
62' Таке враження, що команди не знають, що потрібно бити по воротах, щоб забити гол. Вся гра точиться на підступах до штрафного майданчика. Глядачі нудьгують, а тренери нервують. 
58' Заміна у "Случа": Замість Андрія Лемішевського виходить Іван Козак. 
56' Кутовий біля воріт "Случа". Андрій Донець з льоту, з 15 метрів пробиває крізь ворота. На стадіоні чути: Уххх! Це розкішний був момент!
55' Ну ось нарешті, Лук'янов повертається у гру із заклеєною пластирем бровою. 
54' "Збруч" вже хвилини 3 грає у меншості, оскільки Сергію Лук'янову надають медичну допомогу. Але міняти його тренери поки не поспішають. Мабуть він, все ж таки, продовжить матч. 
53' Знову кутовий біля воріт "Збруча". І знову нічого небезпечного. 
51' Кутовий біля воріт "Збруча". Волочиська команда без проблем відбила атаку суперника.  
48' Андрій Лемішевський зі "Збруча" отримує жовту картку.
 
 
46' Атака Збруча. Олег Зубик проштовхнув м'яча повз голкіпера "Случа", але м'яч полетів не у ворота, а вздовж штрафного майданчика. Тренерський штаб "Збруча" одразу ж почали сварити Юрчака, який міг встигнути переправити цей м'яч у сітку воріт Случа.  
46' Розпочався 2 тайм, команди вийшли на поле у тому ж складі, що й були у першому матчі. 
45+1' Перерва. Рахунок 0:0. Відпочинемо, разом із футболістами хвилин 15.
45' Іван Косяк з лінії штрафного майданчика пробиває по воротах "Случа" - не сильно і прямо в руки воротаря. 
43' Олег Зубик пробиває з 23 метрів. М'яч задіває когось із захисників "Случа" і через цей рикошет ледь не влтає у ворота, але відмінні спрацював голкіпер "Случа" Віталій Середа. 
 
 
40' Андрій Донець падає у штрафному майданчику "Случа". Гравці "Збруча" кричать пенальті, але арбітр матчу показує, що поршення правил не було. 
37' Ребекевша Максим пройшов правим флангом з центру поля до штрафного майданчика, чим дуже потішив глядачів, але віддати точний пас на партнерів не зміг. 
36' Забагато дрібних оліф. І більше нічого цікавого. 
33' Обидві команди намагаються загострити гру в атаці, але ніого в них не виходить. Будемо сподіватися, поки що. Бо без ударів по воротах не буде й голів.  
28' У грі була невелика пауза. Гравці пили воду. 
 
 
26` Андрій Донець пробиває по воротах "Случа" з 15 метрів. Вище воріт. 
21' Андрій Донець зі "Збруча" отримує жовту картку. Схоже за все, щось не те сказав арбітру. 
20` Важкувато Івану Косяку діяти на вістрі атаки "Збруча", коли на захисті "Случа" грає екс-гравець Збірної України футболу, володар Кубка УЄФА у складі Московського ЦСК Богдан Шершень. 
 
 
 
17' До речі, а за регламентом, якщо матч завершиться внічию, то додаткових таймів не буде. Команди одразу ж пробиватимуть пенальті. 
15' А ось і перший небезпечний момент біля воріт "Збруча". Олександр Юрчак головою з 9 метрів пробив трохи вище воріт. 
14' Ціх пробив, влучив у стінку. М'яч ледве не влучив у Ворота Збруча. Кутовий. 
14' Затяжна атака Збруча" і Ціх заробляє штрафний. До воріт 18 метрів. 
9' Поки що, гравці "Случа" активніше грають. Можливо "Збруч" намагається зекономити сили на Кубок аматорів України, адже в команді Ігоря Шишкіна після завтра у Волочиську ще приймати "Маяк" із Рівненщини. 
7' Знову штафний біля воріт Збруча. Олександр Антонов подає у штрафний майданчик Збруча і Даніїл Плахін з лінії воротарголовою пробиває над поперечиною. 
5' Штрафний біля воріт Збруча. Андрій Ламішевський навішує, Віталій Сакович пробиває головою повз ворота. 
0' Матч розпочався. "Збруч" грає у білій формі, а "Случ" в синій. 
 
Отож, стартові склади команд!
 
«Збруч»:  12. Чиж Сергій, 2. Скакун Андрій,  4. Яремчук Андрій, 8. Мартинюк Андрій, 9. Косяк Іван, 10. Юрчак Олександр, 11. Пліс Тарас, 13. Ціх Ростислав, 17. Лук’янов Сергій, 20. Зубик Олег, 21. Донець Андрій.
Запасні: 96. Цінько Назар, 3. Коза Богдан, 7. Кубик Олег, 6. Полторацький Владислав, 5. Пюрко Олександр, 15. Критюк Олег, 18. Пюрко Владислав.
Головний тренер Ігор Шишкін.
 
«Случ»:  35. Середа Віталій, 3. Слотюк Арсен, 4. Шершун Богдан, 5. Глушок Ігор, 17. Лемішевський Андрій, 18. Перепелиця Ігор, 20. Калиниченко Євген, 2. Сакович Віталій, 13. Антонов Олександр, 10. Плахін Даніїл, 7. Ребекевша Максим.
Запасні: 12. Чесановський Денис, 8. Козак Іван, 14. Темнюк Микола, 19. Бабак Олександр, 21. Бачинський Віталій, 6. Сяньков Сергій, 11. Черкезов Фархат, 16. Мирний Владислав.

 

Головний тренер Леонід Іщук.

Сьогодні о 15.00 на хмельницькому спорткомплексі «Поділля» відбудеться вирішальний матч Кубка області з футболу. На футбольному полі зійдуться минулорічний володар трофею «Збруч» з Волочиська та переможець Кубка області-2013 «Случ» зі Старокостянтинова.

На шляху до фіналу «Збруч» без бою здолав «Крилад Рад» зі станції Дунаївців (суперник в останній момент відмовився від участі в змаганнях), а у півфіналі двічі виграв в хмельницького «Поділля». У Волочиську – 3:2, в Хмельницькому – 2:0.
 
«Случ» в чвертьфіналі грав із волочиською командою «Мотор Січ». У Старокостянтинові фіналіст переміг 6:1, а в Волочиську – 7:3. А от у півфіналі «Случ» двічі здолав ФК «Дунаївці» з мінімальним рахунком 1:0.
 
 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую