Кубок України з регбі-7: знову в Хмельницькому, знову… «Олімп» (ФОТО)

Спорт 4330
Харківський Олімп у фіналі Кубка України з регбі-7 зміг здолати хмельничан з рахунком 12:7. Фото: автора

На стадіоні «Поділля» розіграли почесний трофей з регбі-7.

Цьогорічний сезон у регбі-7 завершено. У чемпіонаті, як відомо, золоті медалі здобув харківський «Олімп», а срібні – хмельницький «Еволюшн Севенс». Тому очікувалося, що саме ці клуби і будуть фаворитами в Кубку України, який традиційно розігрували в Хмельницькому.

Все без несподіванок. Саме так можна назвати шлях двох найсильніших регбійних команд на шляху до фіналу. «Олімп» та «Еволюшн Севенс» впевнено перегравали своїх суперників, а тому без проблем дійшли до фіналу.
Хмельничани вже декілька років поспіль не можуть здобути Кубок України. Але цьогоріч налаштувалися на те, щоб, нарешті, стати володарями цього трофею. До того ж, те, що «Еволюшн Севенс» може вигравати в «Олімпа», довів останній тур чемпіоната, коли хмельничани в Харкові перемогли з рахунком 17:12. Та відтоді минуло два місяці…

У Хмельницькому вже традиційно відбувся Кубок України з регбі-7.

У фіналі Кубка України прогнозовано зустрілися хмельницький "Еволюшн Севенс" (у сіро-червоній формі) та харківський "Олімп".

Фінальний матч розпочали активніші діючі володарі Кубка та чемпіони України – харків’яни. І вже на хвилині другій Максим Кравченко заніс спробу, а потім «Олімп» вдало пробив і реалізацію. Рахунок став 0:7. Та хмельничани одразу ж побігли відіграватися, і на 5 хвилині першого тайму Віталій Кузнецов заніс м’яч за залікову лінію, а Вадим Сівак виконав реалізацію – 7:7. Утім, під завісу тайму Сівак отримав жовту картку і «Еволюшн Севенс» тимчасово залишився вменшості. «Олімп» свою більшість реалізував, коли Сергій Гарькавий заробив для своєю команди чергові 5 очок.

Фінал Кубка України-2018 з регбі-7: "Еволюшн Севенс" (Хмельницький) - "Олімп" (Харків).

У перерві хмельничани радилися, як перграти "Олімп".

Наступні сім хвилин, які були заключними в матчі, видалися доволі важкими для гостей. Хмельничани намагалися відігратися, але досвідчені харків’яни стримували ці атаки. Глядачі на стадіоні «Поділля» підтримували свою команду, сподіваючись на те, що вона зрівняє рахунок. Але… «Олімп» вистояв і знову здобув Кубок України. «Еволюшн Севенс» - другий. Третє місце виборола одеська команда «Лідерс».

Харківський "Олімп" знову став володарем Кубка України з регбі-7.

Отож, сезон із регбі-7 позаду. Попереду – продовження чемпіонату України з регбі-15. Ну, а 13 жовтня, не виключено, що в Хмельницькому відбудеться матч чемпіонату Європи з класичного регбі, в якому зійдуться збірні України та Люксембургу.