Хмельницькі боксери здобули п’ять нагород на чемпіонаті України

Спорт 1795
Анастасія Лісінська стала чемпіонкою України з боксу серед жінок до 22-х років
Анастасія Лісінська стала чемпіонкою України з боксу серед жінок до 22-х років. Фото: facebook.com

Анастасія Лісінська стала чемпіонкою.

У Чернівцях пройшов чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22-х років. І хмельницькі «авангардівці» вибороли п'ять нагород - чотири бронзові та одну золоту.

Анастасія Лісінська, яка змагалася в ваговій категорії 54 кілограми, дійшовши до півфіналу з двома нокдаунами в першому раунді перемогла волинську боксерку. А у фіналі одноголосним рішенням суддів перемогла київську боксерку та стала чемпіонкою України.

Бронзовими призерками першості стали і двоє інших хмельничанок – Ольга Барабаш (64 кілограми) та Марія Лусте (75 кілограмів).

У змаганнях серед чоловіків на рахунку хмельницьких боксерів також дві «бронзи». У ваговій категорії до 91 кілогораму до півфіналів пробилися одразу двоє хмельничан – В’ячеслав Гаврилюк та Максим Драч. Але здолати своїх суперників їм не вдалося, а відтак вони стали бронзовими призерами чемпіонату України.