«Волинь» набила в ворота «Динамо» сім голів

Спорт 2625

У Луцьку відбувся товариський матч, в якому хмельничани поступилися господарям з рахунком 0:7

Тренерський штаб друголігового хмельницького «Динамо» у матчі проти команди Прем’єр ліги України луцької «Волині» надав змогу зіграти усіх футболістам, які були в їх розпорядженні. Однак це не врятувало подолян від розгромної поразки. Вже на третій хвилині матчу господарі відкрили рахунок у грі, а за п’ять хвилин його подвоїв Олександр Піщур. За 15 хвилин до перерви форвард «Волині» оформив дубль.
Після перерви досвідчені волиняни продовжили натиск на ворота «Динамо» та забили ще чотири голи.
Що ж, товариський матч завершився перемогою «Волині» з рахунком 7:0. «Динамівці» повернулися до Хмельницького, звідки невдовзі знову поїдуть. Цього разу на календарний матч першості України серед команд другої ліги групи «А» проти «Енергії» з Нової Каховки.