Кубок України з футболу: не всі представники Хмельниччини пройшли до наступного етапу (ФОТО)

Спорт 2474
Матч хмельницького Поділля проти тернопільської Ниви видався доволі напруженим, а переможця визначили в серії пенальті

Відбулися матчі другого попереднього етапу Кубку України з футболу 2023-2024 років.

2 серпня одразу три команди з Хмельницької області розпочали боротьбу за Кубок України з футболу. Минулого сезону цей турнір не проводився, а два професіональних клуби з Хмельниччини – хмельницьке «Поділля» та волочиський «Агробізнес», взагалі пропускали сезон. І ось вони, разом із кам'янець-подільським «Епіцентром», вступили в боротьбу не лише в чемпіонаті України серед команд першої ліги, а за Кубок. Але далі пройшли лише дві команди…

«Агробізнес» свій матч проводив у Вінниці проти «Ниви». Попри те, що вінничани свій перший офіційний поєдинок у сезоні проведуть 6 серпня (команда виступає в другій лізі), а волочиська команда вже зіграла одну гру в першому дивізіоні, поєдинок видався не з легких. Команда Олександра Чижевського хоч і володіла ініціативою, створювала моменти, але ж забити ніяк не могла. У підсумку два тайми і нулі на табло. Тож довелося грати ще два екстра-тайми по 15 хвилин. І саме під завісу першого – на 105 хвилині, «Агробізнес» не лише заробив пенальті, а й реалізував його реалізував – забив Роман Толочко.

Отож, «Нива» - «Агробізнес» 0:1. Команда з Волочиська крокує далі.

«Епіцентр» із Кам'янця-Подільського, який нещодавно в чемпіонаті в Ужгороді обіграв харківський «Металіст», знову зіграв із харків'янами. Знову в Ужгороді. Знову переміг. Перший гол кам'янчани забили на 49 хвилині, коли точним ударом відзначився Андрій Беженар, який вийшов на заміну. Утім, «Металіст», який ще минулого сезону грав в УПЛ, зміг відігратися на 58 хвилині завдяки голу Теплякова. Та кам'янчани все одно здолали суперника. На 71 хвилині поєдинку дубль у грі оформив Беженар.

«Металіст» - «Епіцентр» - 1:2, і команда Сергія Нагорняка пройшла до третього раунду змагань.

Вже найближчими днями «Агробізнес» та «Епіцентр» дізнаються наступних суперників у Кубку України. Та 15 серпня зіграють із ними свої поєдинки. Щоправда, до цього на них очікують поєдинки в чемпіонаті – 6 серпня «Епіцентр» гратиме на Закарпатті проти «Хуста», а «Агробізнес» у Волочиську прийматиме «Хуст». А потім, 11 серпня, ще й очне протистояння у Кам'янці-Подільському команд із Хмельниччини.

А в Хмельницькому «Поділля» приймало тернопільську «Ниву». І цей матч був найдовшим за попередні. Адже команди не лише зіграли основні 90 хвилин поєдинку, а й два екстра-тайми, після яких ще була серія пенальті. Утім, усе могло до цього не дійти.

ФК Поділля в Хмельницькому провело свій матч у Кубку України

ФК Поділля в Хмельницькому провело свій матч у Кубку України.

На 16 хвилини господарі створили першу небезпеку біля воріт гостей, коли Ігор Карпенко з метрів 16-ти намагався поцілити в «дев'ятку» воріт «Ниви» - нападник «Поділлю» трохи забракло точності. А згодом вже тернополяни могли забивати, коли на 20 хвилині Роман Волохатий опинився віч-на-віч із голкіпером господарів – Антон Задерейко виграв цю дуель. Врятував «Поділля» від голу голкіпер і на 67 хвилині, коли знову міг забивати Волохатий. Та на 89 хвилині хмельничани знову створили дуже непоганий момент. Але знову не вистачило точності удару. Цього разу Станіславу Василенку.

У додаткові тайми по 15 хвилин на полі, як і попередні 90 хвилин, точилася доволі рівна та важка боротьба. Але «Нива» могла все вирішити в першому екстра-таймі, якби втілила помилку Задерейка у гол. Не забила. «Поділля» також намагалося не доводити справу до серії пенальті. Але… Рахунок 0:0 і на команди очікували одинадцятиметрові удари.

Євген Задоя відкрив рахунок у матчі, а Андрій Зінь влучив у поперечину – і серія пенальті стала на користь «Поділля» 1:0. Та наступний удар хмельничан у виконанні Євгенія Бикова відбив Максим Механів, натомість тернополяни свій шанс реалізували – забив Галадей. Далі точний удар Боженара вивів господарів вперед, а Демчук із «Ниви» пробив вище воріт. Здавалося, що хмельничани зможуть втримати цей темп у серії. Але наступний удар Савчук парирував Механів, а «Нива», завдяки влучному удару Бея зрівняла рахунок – 2:2.

І ось заключні п'яті постріли. Нападник «Поділля» Станіслав Василенко зміг розвести м'яч та голкіпера «Ниви» по різних кутах, але влучив у стійку. А Андрій Малащук з «Ниви» переграв Задерейка та приніс своїй команді з рахунком 2:3. «Нива» проходить до наступного етапу.

Вже 6 серпня «Поділля» в Хмельницькому зіграє матч другого туру чемпіонату України в першій лізі. В гості завітає «Нива» з Бузової Київської області. Цей матч, як і усі інші, пройде без глядачів.

Фото з матчу «Поділля» (Хмельницький) – «Нива» (Тернопіль):

Кубок України з футбол 2023/2024: Поділля Хмельницький - Нива Тернопіль

Матчі без глядачів. А тому деякі фанати все одно знаходять можливість підтримати Поділля - з паркану стадіону.

Максим Механів, голкіпер Ниви (у чорному), у серії пенальті відбив два 11-метрових удари і допоміг команді з Тернополя пройти далі в Кубку України.