Кубок України з футболу: «Епіцентр» та «Агробізнес» пройшли до 1/16 фіналу (ФОТО)

Спорт 3392
ФК Епіцентр, здобувши перемогу в Івано-Франківську, в наступному раунді Кубка України може зіграти із командою УПЛ. Фото: автора

Представники Хмельниччини подолали третій попередній етап змагань.

15 серпня відбулися матчі Кубка України з футболу. Кам'янець-подільський «Епіцентр» грав в Івано-Франківську проти «Прикарпаття», а волочиський «Агробізнес» - на Львівщині проти ФК «Миколаїв». І обом представникам Хмельницької області вдалося вийти до наступного раунду турніру.

«Агробізнес» гостював в аматорського клубу, який переж цим вибив із Кубка першолігову чернівецьку «Буковину». І, забігаючи наперед, міг зупинити і волочиську команду. Щоправда, на початку матчу саме гості з Хмельниччини доволі швидко відзначилися – на сьомій хвилині забив Даниїл Волков. Проте на 50 хвилині «Миколаєву» вдалося зрінвяти рахунок, коли результативним ударом відзначився Назар Цюпка.

ФК Агробізнес зміг пройти до 1/16 фіналу Кубка України

ФК Агробізнес зміг пройти до 1/16 фіналу Кубка України. Фото fcab.com.ua

Саме Цюпка міг вже на останній секундах основного часу домоготи своїй команді здобути путівку до 1/16 фіналу Кубка України. Адже ФК «Миколаїв» заробив пенальті. Але Цюпка не зміг переграти голкіпера Микиту Мінчева. Тож далі на команди очкіували два додатковий тайми по 15 хвилин.

Саме в екстратаймах і вирішилися доля перепустки до наступного райнуд змагань. На 104 хвилині поєдинку «Агробізнес» знову повів в рахунку – забив Віталій Равлик. А на 120-ій – Роман Кузьмин встановив остаточний рахунок – 1:3.

Епіцентр свій кубковий матч проводив в Івано-Франківську

Епіцентр свій кубковий матч проводив в Івано-Франківську.

«Епіцентр» у Івано-Франківську грав проти «Прикарпаття». І, як зізнався після матчу головний тренер кам'янчан Сергій Нагорняк, для нього головне було, аби долю путівки до 1/16 фіналу вирішили за 90 хвилин, а не 120. Щоправда, матч тривав більше 120 хвилин. Причина – повітряна тривога, через яку його перервали на годину. Утім, ігрових хвилин команди провели таки 90. Обійшлися без додаткових екстратаймів.

На початку матчу команди вшанували пам'ять усіх загиблих в російсько-українській війні.

І саме перед оголошеною тривогою «Епіцентр» відкрив рахунок у грі. Забив Іван Бендера, для якого цей гол став дебютним у сезоні. Міг він забивати і на 28 хвилині матчу, але не зміг переграти голкіпера «Прикарпаття».

У другому таймі кам'янецька команда подвоїла рахунок на 76 хвилині поєдинку, коли після навісу від кутового прапорця забив Владислав Мороз. Здавалося, долю протистояння вирішено. Але інтрига в гру повернулася наприкінці поєдинку, коли господарів заробили пенальті, який на 88 хвилині реалізував Василь Француз. Перевести гру в додатковий час івано-франківцям не вдалося – 1:2.

Вже 17 серпня «Агробізнес» та «Епіцентр» дізнаються суперників в 1/16 фіналу Кубка України. Ними можуть стати «Маріуполь», «Звягель», «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні), «Вікторія» (Суми), «Лівий берег» (Київ), переможець матчу «Скала 1911» (Стрий) – «Нива» (Тернопіль), а також один із восьми клубів Прем'єр-ліги (9-16 за рейтингом). Базовий день матчів наступного етапу турніру - 23 серпня.

А після кубкових протистоянь на ці команди очікують матчі 4 туру чемпіоанту України в Першій лізі. 19 серпня «Агробізнес» на виїзді зіграє з ФК «Хуст», а в Хмельницькому пройде поєдинок «Поділля» - «Епіцентр».