Футбол. «Поділля» - «Агробізнес»: дербі, в якому все вирішив єдиний гол (ФОТО)

Спорт 1447
У Хмельницькому волочиський Агробізнес зміг перемогти Поділля, забивши один гол
У Хмельницькому волочиський Агробізнес зміг перемогти Поділля, забивши один гол. Фото: автора

У Хмельницькому пройшов матч 14 туру чемпіонату України в першій лізі.

Сьогодні, 27 жовтня, відбувся поєдинок першості України в першій лізі групі «А», в якому хмельницьке «Поділля» приймало волочиський «Агробізнес». «Подільське дербі» виявилося важким для обох команд, але переможним лише для однієї – «Агробізнеса».

Для «Поділля» цей матч був другим поспіль проти команди з Хмельниччини. Адже в минулому турі хмельничани в Кам'янці-Подільському зіграли внічию з «Епіцентром» 2:2. «Агробізнес» же вдома переміг «Хуст» 3:0. Тож команди підходили до гри в різних настроях. Утім, і турнірне становище команд вирізнялося. «Поділля» - лише восьме, тоді як прагне бути в першій п'ятірці, «Агробізнес» - третій, і в разі позитивного результату в Хмельницькому, як мінімум збереже цю позицію пісдя усіх поєдинків 14 туру.

27 жовтня в Хмельницькому зустрілися Поділля та Агробізнес

27 жовтня в Хмельницькому зустрілися Поділля та Агробізнес.

Завдяки захисникам та захисницям в Україні проходить чемпіонат України з футболу.

І саме гості першими мали можливість відкрити рахунок в обласному дербі в Хмельницькому вже на 6 хвилині, коли потужно пробивав Роман Кузьмин. Але голкіпер «Поділля» Дмитро Непогодов зміг відбити цей удар. Майже миттєва «Агробізнес» створив ще один момент, коли пробивав Владислав Тишинінов, але знову надійно зіграв Непогодов.

Хмельничани ж відповіли небезпекою на 28 хвилині. Ось тільки ні Станіслав Василенко, ні Максим Войтіховський не змогли замкнути простріл Івана Оробця.

Більше якихось моментів, які б натякали на ймовірність голу, не було. І, як після матчу сказав головний тренер «Поділля» Віталій Костишин, його команді не вистачило агресії в атаці, гостроти в завершальній стадії. А відтак… Та після першого тайму на табло СК «Поділля» було 0:0.

Поділля - Агробізнес - матчі цих команд завжди проходять у безкомпромісній боротьбі.

Хмельничани намагалися відкрити рахунок у грі, але атаки господарів до ударів, як правило, не доходили. Футболісти з Волочиська також не дуже тішили своїх вболівальників гострими момеетами біля воріт суперника. Водночас, інколи їм вдавалося створити загрозу. До прикладу, на 67 хвилині, коли з метрів десяти пробивав Роман Кузьмин – «Поділля» врятував Непогодов.

«Ми їхали і знали, що гра буде важкою, - після гри казав головний тренер «Агробізнеса» Олександр Чижевський. – Бо вже така пора настала, коли буде більше силової боротьби. Поля важкі, багато єдиноборств. Звісно, по якості гри хотілося краще, але на це є об'єктивні причини – якісь полів, зараз не буде так, як раніше. Тому тепер трееба вмикати морально-вольові якості».

Та волочиській команді вдалося той єдиний гол, який приніс «Агробізнесу» перемогу. Гості заробили стандарт майже на лінії штарфного майданчика «Поділля» з лівого для себе флангу, Микола Квасний віддав пас на під удар Крістіану Свистуну, який вишов на заміну за три хвилини до цього, і той пробив з метрі 16-ти. Удар 77 номера «Агробізнеса» заблокували, але він не зупинився і знову заволодів ним та пробив – м'яч, зачепивши когось з гравців «Поділля», трохи змінив траєкторію польоту і влетів у ворота «Поділля» - 0:1.

Гол, який вирішив долю матчу Поділля - Агробізнес, на 77 хвилині матчу забив Кристіан Свистун.

Майже одразу «Поділля» мало шанс відігратися, але Василенко, після прострілу Оробця, пробив дуже не точно. Не зміг врятувати хмельничан від поразки й Ілля Коваленко, коди вже на 93 хвилині намагався перекинути воротаря «Агробізнеса», але Андрій Попович зміг перевести м'яч на кутовий.

Отож, «Поділля» - «Агробізнес» 0:1.

Після цієї гри «Агробізнес» піднявся на друге місце в турнірній таблиці та має 23 очки. «Поділля» - із 13 балами залишається на 8 місці. Але все може змінитися після матчів 28-29 жовтня, які проведуть інші команди в групі «А». Зокрема, кам'янець-подільський «Епіцентр» 28 жовтня гратиме в Тернополі проти «Ниви».