Футбол. Перемога «Епіцентру» та емоційна гра в Хмельницькому (ФОТО)

Спорт 339
Прикарпаттю вдалося стримати Поділля та не програти хмельничанам. Хоча команда з Івано-Франківська могла і виграти цей матч. Фото: автора

Два клуби з Хмельниччини зіграли чергові поєдинки в першій лізі.

У чемпіонаті України з футболу серед команд першої ліги групи «А», де виступають волочиський «Агробізнес», кам'янець-подільський «Епіцентр» та хмельницьке «Поділля», пройшли матчі 5 туру. «Агробізнес» цей ігровий день пропускав, а ось «Епіцентр» та «Поділля» грали вдома.

Центральним поєдинком туру стала гра в Кам'янці-Подільському. Адже до «Епіцентра», який посідає друге місце, завітала чернівецька «Буковина», яка йшла третьою. В обох клубів перед цим матчем була рівна кількість очок, але невдовзі з «Епіцентра» знімуть три бали. Причина – ФК «Хуст» знімається з чемпіонату, а тому результати анульовуються. А «Хуст» провів три поєдинки, в яких програв. Тож невдовзі з переможців – «Епіцентру», «Поділлю» та «Ниві», відмінусують три очки. Тож у переспективі «Епіцентру», аби зрівнятися за кількістю очок із «Буковиною», необхідно було перемагати. І команді Сергія Нагорняка це вдалося.

Перший гол у ворота гостей кам'янчани забили на 42 хвилині – відзначився Данило Кравчук. А на 82 хвилині удар головю Станіслава Кристіна поставив крапку в протистоянні. «Епіцентр» здолав «Буковину» з рахунком 2:0.

ФК Епіцентр у важкому протистоянні здолав Буковину. Фото: cepicentr.com.ua

Матч у Хмельницькому 7 вересня, в якому «Поділля» приймало івано-франківське «Прикарпаття», був заключним у турі. І гра видалася доволі цікавою та емоційною. Адже в цьому матчі було аж три пенальті! Два з яких – у ворота господарів.

Та саме хмельничани першими відкрили рахунок у матчі – дебютним голом на «Поділля» відзначився Вадим Шаврін. Це сталося на 52 хвилині. А вже через дві хвилини «Прикарпаття» заробило пенальті й Василь Цюцюра відновив рівновагу в рахунку. Рахунок 1:1 протримався до 58 хвилини – «Прикарпаття» знову заробило пенальті, який знову реалізував Цюцюра.

«Поділля» великими силами побігло відіграватися. Але тривалий час рахунок залишався незмінним. Та на 89 хвилині Вадим Шаврін заробив пенальті, який і реалізував, завдяки чому разхунок став 2:2. Намагалися хмельничани вирвати перемогу. Але івано-франківці вистояли. Отож, нічия.

Станом на 8 вересня турнірну таблицю з 12 очками очолює «Агробізнес», другим йде «Епіцентр», в якого 10 очок, у «Поділля» - 6 балів та 5 позиція.

Вже 11 вересня пройдуть матчі шостого туру. І центральним поєдинком можна назвати… подільську дербі в Волочиську, де «Агробізнес» прийматиме «Поділля». «Епіцентр» свою гру проведе на Закарпатті проти «Миная».

До вашої уваги фото з матчу «Поділля» - «Прикарпаття»:

Поділля та Прикарпаття зіграли в Хмельницькому 7 вересня

Поділля та Прикарпаття зіграли в Хмельницькому 7 вересня.

У матчі Поділля - Прикарпаття була безкомпромісна гра, в якій обидві команди прагнули перемогти.

Сергій Сімінін, захисник Поділля, підключався до атак своєї команди

Сергій Сімінін (у білій формі), захисник Поділля, підключався до атак своєї команди.

Віталій Костишин, головний тренер Поділля

Віталій Костишин, Головний тренер Поділля.

Гравці Поділля намагалися пробивати по воротам суперника за будь якої можливості.

Владислав Чушенко зіграв на лівому фланзі захисту Поділля

Владислав Чушенко зіграв на лівому фланзі захисту Поділля.

Фанати Поділля "гнали" свою команду вперед

Фанати Поділля "гнали" свою команду вперед.

Віталій Гемега загострював гру Поділля в атаці

Віталій Гемега загострював гру Поділля в атаці.

Вадим Шаврін відкрив рахунок уматчі Поділля - Прикарпаття

Вадим Шаврін відкрив рахунок уматчі Поділля - Прикарпаття.

У матчі Поділля - Прикарпаття було багато боротьби

У матчі Поділля - Прикарпаття було багато боротьби.

Поділля, зрівнявши рахунок, швидко побігло вперед, щоб спробувати забити переможний гол, але...