ye-logo.v1.2
26 Травня, 2020

Після візиту для "примирення" один помер, іншого рятують медики

Суспільство 1608
За жорстоке вбивство нелюдам світить довічне ув'язненн я
За жорстоке вбивство нелюдам світить довічне ув'язненн я. Фото: mia.km.ua

Чоловіки завітали до оселі потерпілих братів-близнюків та вчинили фізичну розправу.

Після розлучень 49-річні чоловікивирішили жити разом у батьківській хаті в обласному центрі. Оскільки роботи у них не було, перебивалися випадковими заробітками, а досаду за невтілені мрії топили у спиртних напоях. Згубною звичкою братів користувалися численні випадкові знайомі, серед яких з‘явився і 27-річний житель Хмельницького району. За декілька днів до трагедії він та його товариш побили одного з братів так, що той навіть звернувся по допомогу в органи внутрішніх справ.

Як повідомляють в УМВС України у Хмельницькій області, кривдник зовсім не розраховував, що події повернуться таким чином, тож заходив до нього миритися і просив забрати заяву з міліції. Коли ж зрозумів, що за скоєне доведеться відповідати перед законом, розповів під час застілля про халепу 19-річному та 24-річному односельцям. Підігріті алкоголем молодики одразу одностайно вирішили: згоду на перемирення потрібно не випрошувати, а «вибити». Нетверезі зловмисники прихопили з собою дерев‘яні палиці та пізно ввечері завітали до оселі потерпілих.

Судмедексперт виявив на тілі загиблого чоловіка щонайменше 24 переломи, інший потерпілий проходить лікування у травматологічному відділенні Хмельницької обласної лікарні.

Досудове розслідування ще триває, відповідно до пункту 12 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб» за вчинене звірство підозрюваним загрожує довічне ув‘язнення. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую