ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький університет управління і права готуватиме втричі менше спеціалістів?

Суспільство 6111

Рішенням акредитаційної комісії державної освітньої установи «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» від 27 грудня 2012 року у навчальному закладі майже втричі скорочена кількість студентів за спеціальністю «правознавство».

 Днями ця інформація з’явилася в мережі Інтернет і посіяла паніку серед викладачів. У документі вказано, що квота за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра для правознавства на денній формі навчання із 130 місць скоротиться до завершення циклу навчання до 50, а на заочній – із 100 до 30.
«Це перший крок, після якого почнуться звільнення викладачів (бо не вистачатиме навантаження), відтік студентів (бо вони не захочуть навчатись у коледжі замість університету) та руйнація університету, – вважає колишній заступник ректора, професор Руслан Стефанчук. – Сьогодні ми можемо говорити про ліквідацію університету як бойової одиниці».
А ось ректор Олег Омельчук ставить під сумнів достовірність документа. В понеділок на вченій раді він повідомив що це попереднє рішення, а в середу поїхав за підтвердженням до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
«Один раз на п’ять років кожен вищий навчальний заклад проходить процедуру переакредитації, – в телефонній розмові пояснив Олег Миколайович. – Минулого року у нас і справді були перевірки, працювали експертна рада та акредитаційна комісія, але результати мені поки що невідомі, бо жодного офіційного документа на адресу університету на надходило. Тому вважати достовірною ту інформацію, яка з’явилася, навіть із підписами та печатками, не можу. Ми подали до міністерства офіційний запит. Наразі чекаємо на відповідь».
На запитання, чи може, хоча б теоретично, така інформація бути правдивою, і чи були в акредитаційної комісії підстави для такого рішення, ректор відповів ствердно і додав: навіть якщо з’ясується, що документ таки достовірний, керівництво закладу робитиме все, щоб не допустити скорочення ні кількості студентів, ні викладачів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую