ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

Смс-запитання. Довідка про надання адреси

Суспільство 2802
www.muratordom.com.ua
Фото: www.muratordom.com.ua

“Я купив у селі старий будинок, на його місці збудував новий.

Для реєстрації потрібна довідка про надання адреси. У сільській раді сказали, що це довга процедура, яка забере декілька місяців. Чи справді це так? Яким чином можна оформити цю довідку?”

Як розповіли у юридичній клініці Хмельницького університету управління і права, згідно з положеннями статей 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості зацікавленій особі потрібно звертатись до органу місцевого самоврядування за місцем розташування об’єкта нерухомості. Разом з тим, документа, який би встановлював єдиний порядок присвоєння адрес об’єктам нерухомості на всій території України, немає. Такий порядок, як правило, затверджується окремо кожним органом місцевого самоврядування конкретного населеного пункту. З огляду на це, тривалість надання відповідної адміністративної послуги в різних населених пунктах може дещо варіювати і становити відносно тривалий проміжок часу.
“Для отримання конкретної відповіді на це запитання радимо звернутись до органу місцевого самоврядування населеного пункту, де розташований будинок, з проханням ознайомитись з нормативним документом, що регулює порядок присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості. У ньому мають зазначатись конкретні терміни здійснення відповідних процедур”, - порадила завідувач юридичної клініки Аліна Савчук.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую