ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2020

Перевірка!

Суспільство 1748
knukim.edu.ua
Фото: knukim.edu.ua

Товариство споживачів та та управління торгівлі Хмельницької міської ради провели спільний семінар

Головною темою семінару стало дотримання вимог якості та безпеки товарів, у зв'язку з тим, що останнім часом почастішали випадки отруєння й виявлення неякісної продукції харчування в Україні. Спалахи кишкових захворювань були виявлені і на Хмельниччині. Тому постало питання посилення контролю за якістю продуктів харчування від виробництва до реалізації. Тому обласне Товариство споживачів спільно з управлінням торгівлі Хмельницької міської ради провели семінар, який стосувався дотримання вимог щодо якості та безпеки товарів, що реалізуються закладами ресторанного господарства.
Ірина Назаревич, голова правління Товариства споживачів Хмельницької області, перший віце-президент всеукраїнської федерації споживачів “Пульс” Ірина Назаревич, зазначила, що в результаті спалахів гострої кишкової інфекції, яких від початку літа в Україні було зафіксовано вже 10, постраждали 186 осіб, 55 з них – діти. Багато харчових отруєнь є наслідком неякісних харчових продуктів, з яких готуються страви.
Крім цього, на семінарі було зазначено, що на сьогоднішній день, інспекцією проведено 31 перевірку закладів ресторанного господарства міста. В 29 перевірених об’єктах виявлено 636 порушень, таких як: не відповідна температура зберігання, вичерпний термін придатності, товари без документів, які посвідчують їх якість та гігієнічні висновки ветеринарної служби.
Багато товарів у місцеві ресторани завозять з Італії, без будь-яких підтверджувальних документів. Все це повинно бути на контролі у відповідних служб, а тому під час семінару фахівці контролюючих служб надали консультації учасникам та наголосили на дотриманні вимог щодо якості та безпеки товарів, які вони використовують у роботі.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую