ye-logo.v1.2

«Зачистка по-хмельницькому»

Суспільство 1039

У Петербурзі засуджений наш земляк – серійний вбивця геїв. на його рахунку – мінімум три жертви

У Санкт-Петербурзі закінчився суд по звинуваченню у трьох вбивствах геїв у Санкт-Петербурзі. Два злочини наш співвітчизник «гомофоб-убивця» Михайло Курилик здійснив у січні минулого року, а одне – в лютому.
Жорстокий борець за гетеросексуальність розставив пастки в Інтернеті, помістивши оголошення про бажання познайомитися з «надійним та вірним другом». Партнерів шукав і за газетними оголошеннями. Бажаючих скласти компанію симпатичному заробітчанину виявилося чимало. Але побачення були аж ніяк не романтичними.
...Вбивав жорстоко, ножем і молотком. Після чого змивав із себе кров і, прихопивши цінні речі, залишав місце злочину.
Затримали серійного убивцю в Петербурзі в кінці березня 2009 року. При обшуку в його квартирі оперативники виявили 4 ноутбуки, 3 мобільних телефони і комп’ютер, що належали вбитим. Виявилося, що 26-річний громадянин України Михайло Курилик був оголошений в розшук ще в 2004 році Управлінням внутрішніх справ Хмельницької області, і тривалий час перебував у федеральному розшуку за розбій групою осіб за попередньою змовою. Затримали його завдяки свідченням горе-коханця Курилика, співробітника однієї з концертних компаній. Порізаний ножем, напомаджений і виряджений 48-річний «красень» і розповів сумну історію.
За злочини, здійснені в Україні, вбивці загрожувало до десяти років з конфіскацією, за петербурзькі – «вишка». Проте, днями обвинуваченого у трьох вбивствах засудили до 23-х років колонії.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую