ye-logo.v1.2

“Свободівці” не припиняють агітації

Суспільство 1580 4
Фото: Віктора Паламарчука

Вони роздають листівки та кричать лозунги.

На майдані триває концерт в підтримку студентства, яке прагне до ЄС. Євромайдан оголосив, що переходить у громадську форму та це не завадило “свободівцям” роздавати листівки, кричати політичні гасла та носити символіку партії. Оргкомітет Євромайдану категорично налаштований з такого приводу, адже вони проти цього. “Захід має проходити без жодної агітаційної роботи та різноманітних політичних гасел. Повинен бути лише один лозунг - “Україна — це ЄС”, - зазначили активісти.

А о 18.30 громада, активісти та керівники політичних партій, які присутні на майдані вирішать у якому руслі далі буде продовжуватися Євромайдан. Усіх студентів та громадськість зараз запрошують долучитися до концерту та обговорення.

Коментарі:

Хмельницький К. 27.11.2013 21:53

Вітя Паламарчук ненавидить Свободу. Це штатний писака штабу Партії регіонів, працював на ПР і Ядуху на виборах в жовтні 2012 року. Підла людина, яка постійно оббріхує Свободу. Це не журналіст, це власкор Партії регіонів. Вітя ти скажи: які політичні гасла кричали свободівці? Слава Україні! Героям Слава!, Слава Нації! Жовто-блакитні наші прапори? де тут політика і яке відношення ці гасла мають до піару. Їх використовують фанати, вони що піарять Свободу? напиши, що християни піаряться на майдані, бо носять настільні хрестики, треба їх негайно зняти.

Старпом Василь 27.11.2013 19:53

У черговий раз переконуюся в неадекватності свободівців. Ну не вміють вони по-іншому. Тільки кричати і провокувати. Ви би бачили як істерично верещала одна свободівка у ХУУПі. Це дійсно було схоже на істерику. Загалом ідея студентського страйку суперова, можливо, дещо втілення шкутильгало. Колеги студенти вдалої сесії! 

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую