ye-logo.v1.2

Старі проблеми оновленого Кам'янецького переїзду

Суспільство 2712

Понад півтора року Кам'янецький переїзд був транзитним для потягів — зупинку закрили через її аварійність.

 Найбільше постраждали підприємці ринку “Ранковий”, у яких різко впала кількість покупців, відчули незручності і жителі приміської зони Хмельницького.
Згодом обличчям до людей повернулися і влада, і керівництво Жмеринської дирекції Південно-Західної залізниці. За чотири місяці комунальні служби міста та залізничники привели до ладу станцію, а потяги почали висаджувати перших пасажирів.
От тільки не всі обіцянки були виконані. Так, платформи відремонтували, а на протилежному боці від кас змонтували сходи. От тільки проблеми зменшилися, але нікуди не зникли.
“Кожного ранку схожу з потягу, точніше сказати - зістрибую. Я уже не того віку, щоб стрибати з сумками з вагону чи через колії. А доводиться. Є бабусі, яким на одну сходинку важко піднятися, а тут така висота. Не дай Боже, не втримається, то так і впаде з вагона”, - обурюється жителька Чорного Острова Марта Баглай.
Чиновники обіцяли підняти рівень перону, щоб люди нормально заходили у вагони, а не, як зараз, піднімаються. Також говорилося і про відмежування колій захисною сіткою, аби попередити нещасні випадки. Хотіли можновладці і накрити залізне полотно переходами. Не склалося. Та навіть, щоб зайти у громадську вбиральню на залізничній станції потрібно не лише носа, а й очі закривати.
“Ремонт Кам'янецького переїзду завершився. Але ми розуміємо, що не все зроблено до кінця. Облагородити прилеглу територію, поставити лавки для пасажирів — це все зробимо. Це коштує копійки”, - запевнив начальник відділу транспорту, зв’язку та дорожнього господарства Хмельницької обласної державної адміністрації Петро Тарасюк.
Звісно, те, що Кам'янецький переїзд запрацював, уже велика перемога для працівників ринку, студентів та тих, хто працює у Хмельницькому, а живе, до прикладу, в районі. От тільки, якщо вже щось робити, то якісно.
“Нині усі наші сили спрямовані на місячник генерального прибирання міста та висадку молодих дерев, адже зараз підходяща пора для цього, і ми не повинні змарнувати цей час, - пояснює начальник відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Микола Вишпольський. - Після 11 квітня візьмемося за інші об'єкти, зокрема і за Кам'янецький переїзд. У нас передбачені на це резервні кошти.”

Чиновники обіцяли підняти рівень перону, щоб люди нормально заходили  у вагони.

Після 2 квітня роботи з оновлення переїзду продовжаться.

Щоб зайти у громадську вбиральню на залізничній станції потрібно не лише носа, а й очі закривати.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую