ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Хірурги з Хмельницького та Кам’янця рятують поранених солдатів у Маріуполі (ВІДЕО)

Суспільство 3198

Тут працює військовий госпіталь, облаштований нашвидкуруч на базі місцевої лікарні «швидкої допомоги».

До медичного закладу звозять всіх поранених, які потрапили під кулі на південному фронті. Кілька десятків пацієнтів рятують медики, які в мирному житті майже ніколи не стикалися з контузіями та ранами від гранат.

Ірина Пономарьова, заступник головного лікаря, розповідає: коли стало зрозуміло, що наявних сил лікарів не вистачає, кинули клич добровольцям. Вони їдуть у відрядження до Маріуполя, там же проживають, а заробітну плату отримують вдома, без витрат з місцевого бюджету.

Артур Савицький, хірург із Кам’янця-Подільського, вирішив приїхати до Маріуполя через загиблого родича. Поруч із пораненим тоді не виявилося медиків, тому він і помер – через невчасно надану медичну допомогу.

Артур Савицький: «Йому було 20 років. Він був строковиком-прикордонником. Це було на початку серпня. Я страшніших похорон не бачив в своєму житті. Я прийшов сюди, щоб таких похорон було менше».

Його колега, Едуард Латинський, у мирному житті – хірург Хмельницької обласної лікарні. Сьогодні він також на медичній передовій. «Ну, як по що приїхав? – каже він. – Наші хлопці гинуть, наші хлопці поранені, когось можна врятувати. Дуже буде добре, я буду вважати, якщо навіть одного, двох, трьох врятую, якщо я тут. Заради цього варто було поїхати».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую