ye-logo.v1.2

Щоденник подорожі в історію

Суспільство 968

Діти Вовковинецької школи-інтернату відвідали Кам’янець-Подільський

Всеукраїнський благодійний дитячий фонд “Щедрику-Ведрику” шість років поспіль в рамках програми “Мій рідний край” влаштовує подорожі до святих та історичних місць України для дітей – вихованців інтернатних закладів Хмельниччини. Цього разу  маршрут проліг до міста над Смотричем.
З самого ранку вихованці інтернату вирушили до Хмельницького, де на них чекали представники фонду “Щедрику-Ведрику”. І вже всі разом – на Кам’янець-Подільський.
Програма екскурсійного дня була досить насичена. Спочатку діти відвідали Музей грошей, уявили себе губернаторами у залі Магдебурзького права та спустилися у підземелля у камеру катувань у міській ратуші. Усе це –  Кам’янець-Подільський історичний музей-заповідник.
Після обіду попрямували до старої фортеці: кидали копійки у боргову яму, пройшлися старовинними кам’яними та дерев’яними коридорами, навіть спробували покрутити величезне колесо колодязя у башті, стали гостями у старости – польського ставленника.
Завершальним етапом подорожі став ботанічний сад – Національний парк “Подільські Товтри”. Дітлахам так сподобалося зелене царство, що дехто мало не піддався спокусі викорчувати і забрати собі бодай маленьку пальмочку.
“Класний день! Мені сподобалося!” – поділилася враженнями вихованка школи-інтернату.
“А мені найбільше сподобалася фортеця, особливо гармати!” – додав дев’ятирічний хлопчак.
Усі діти хором дякували за веселий та цікавий день представникам благодійного фонду.
“Ми їздимо з дітьми і у Почаїв, Хотин. Цього разу – Кам’янець. Потім, після подорожей, проводимо творчий конкурс, щоб діти могли висловити свої враження. Переможці отримують різні подарунки, а головний – це подорож “Шляхом Тараса Шевченка” до Санкт-Петербурга, – розповідає директор фонду “Щедрику-Ведрику” Валентина Блюхер. – Ми дуже вдячні нашим партнерам Миколі Боваровському (ПП “Райзентур”), Петру Пазюку (ТОВ “Транс-Нафта-Сервіс”), Анатолію Андрущенку (ТОВ “ХмельницькКрАЗсервіс”) за допомогу”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую