ye-logo.v1.2

Вийти заміж за іноземця

Суспільство 1390

Українки користуються неабиякою популярністю серед іноземних залицяльників

Українці Оксані кохання „довело”, що його сила не має ні меж, ні кордонів. Одного дня хмельничанка завітала в агенцію зі своєю подругою Анастасією. Дівчина дуже скептично ставилася до таких „побачень через посередників”, але все ж не могла відмовити подрузі. Настя спілкувалася в он-лайн чаті зі своїм закордонним другом Джейкобом Бюрнеттом. Випадково Оксана стала учасницею розмови – іноземець побачив її через веб-камеру.Чоловік був вражений вродою української дівчини і відразу почав розпитувати Анастасію про подругу. Незважаючи на неоднозначне ставлення до такого спілкування, Оксану також зацікавив незнайомець у кадрі. Наступного дня Оксана принесла папери, необхідні для реєстрації на сайті знайомств, і її анкету внесли на сторінку. У перший день відеознайомства Джейкоб навіть не пішов на роботу, не міг розлучитися зі своєю українською красунею. Вже за два місяці Оксана стояла в аеропорту і з нетерпінням виглядала у натовпі вже знайоме обличчя близької людини. Їм здавалося, що вони знайомі все життя. За п’ять місяців Джейкоб побував в Україні кілька разів. Віза Оксани була готова, і закоханий іноземець повертався додому із дівчиною своєї мрії.
Ось таку зворушливу історію розповіли нам із своєї практики у хмельницькому офісі клубу міжнародних знайомств „Вероніка”.
Кожна агенція має свою „улюблену лавсторі”. Історію хмельничанки Ірини у агентстві „Онлі” називають просто унікальною. Романтичний американець Джон приїхав до жінки, з якою листувався близько року. Але в житті сподівання не виправдалися. Він, засмучений, вже зібрався повертатися ні з чим. Та у дверях агентства зіштовхнувся з Іриною, яка саме йшла зареєструватися. Дівчина ще не була клієнткою агентства, але Джон домігся знайомства. Через півроку закохані одружилися. Нині готуються до від’їзду у США.
„Для того, щоб зареєструватися на нашому сайті, жінка має пред’явити паспорт. Це потрібно для підтвердження „її справжності”, – пояснюють у агентстві „Онлі”. – Ми робимо кожній професійну фотосесію, бо домашні фотографії навіть дуже гарних дівчат не витримують конкуренції з професійними. А чоловіків перевіряє закордонне представництво сайту знайомств”.
В інтернеті пропозицій з подібними послугами знайомств для самостійного пошуку досить багато. Зазвичай все дуже просто – заходиш на сайт, реєструєшся, скидаєш фотки і чекаєш на прекрасного принца чи принцесу. Завдяки анкетам, які людина заповнює при реєстрації на сайті, відразу визначають „серйозність” намірів – для створення сім’ї чи для сексу. Також вказують ознаки майбутнього обранця чи обраниці – статуру, вподобання та звички, мовну приналежність, навіть, знак Зодіаку тощо. Це дає можливість відшукати „ідеальну кандидатуру” із тисяч анкет. Подібні анкети пропонують заповнити на сайті „ОнОна”. Якщо не розраховуєш на іноземців, то про побачення можна домовитися одразу. Та все ж, здебільшого, агенції знайомств зорієнтовані на закордонних „клієнтів”.
Представники агентств знайомств запевняють, що рівень матеріального достатку кандидата в наречені жінки вказують в своїх анкетах не у перших рядках.
„В першу чергу українки хочуть зустріти надійного, уважного чоловіка, здатного кохати та піклуватися про дружину та майбутніх дітей, – розповідає Надія Данилевська, директор клубу „Вероніка”. – А іноземці шукають своє кохання в Україні тому, що переконані, українки – чудові дружини та матері. Слов’янська краса також відіграє дуже важливу роль”.
„Іноземці вважають своїх співвітчизниць кар’єристками, для яких сім’я та діти – не так важливі. А українки дотримуються зовсім інших життєвих принципів,” – кажуть у агентстві „Онлі”.
Найчастіше українками цікавляться чоловіки з США, Канади, Австралії. Але все ж найбільше серед потенційних коханих – європейців – англійців, німців, шведів, французів. А ось найближчих сусідів – з Польщі, Угорщини, Росії порівняно мало. Інтереси наших співвітчизниць у виборі країни співпадають із побажаннями іноземних кавалерів.  Як живеться нашим жінкам-дружинам іноземців, знають лише вони самі. Адже як кожна казка закінчується весіллям, так і співпраця з агенціями завершується після щасливого одруження. Але ж трапляються дива!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую