ye-logo.v1.2

Яценюк розповів, коли на вулиці Хмельницького вийде нова поліція

Суспільство 5912
Яценюк і Аваков презентували поліцію у Хмельницькому
Яценюк і Аваков презентували поліцію у Хмельницькому. Фото: автора

За словами прем'єр-міністра, в грудні нові полісмени вже мають працювати.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк презентував у Хмельницькому створення патрульної поліції. “Як мені повідомили, вже прийняли понад 250 анкет. Я хочу вам представити найвищого поліцейського Києва – Дмитра Міхалця. Я вважаю, що в Хмельницькому мають бути саме такі поліцейські", – жартуючи, заявив Яценюк.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в свою чергу заявив: він очікує, що до хмельницької  поліції потрапить кожен 10-й з  претендентів. Тобто очікують, що конкурс буде 10 осіб на місце.

Хмельничанин Дмитро Міхалець - найвищий полісмен Києва

"Крім того, я думаю, що в Хмельницькому ми підемо далі, ніж у Києві. Після того як наприкінці листопада – на початку грудня буде нова патрульна поліція Хмельницького, ми почнемо створювати поліцію в Хмельницькій області”, – сказав Аваков.

Після спілкування з хмельничанами Аваков і Яценюк пішли до театру, аби подивитися, як відбувається прийом документів. Арсеній Яценюк, поспілкувавшись з деякими претендентками, навіть одягнув на одну з них поліцейську фуражку. Жартома промовив: "Ну все, пройшли!". Потім посадовець зняв фуражку з молодої жінки та повернув її начальнику київської поліції Олександру Фацевичу.

Яценюк перевірив, як приймають документи від майбутніх полісменів

Нагадаємо, анкети прийняли вже у понад 250 охочих стати поліцейським. Документи заповнюють у театрі імені М.Старицького.

Арсеній Яценюк спілкувався з хмельничанами

Після створення поліції у Хмельницькому, полісменів набиратимуть для всієї області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую