ye-logo.v1.2

Уже зареєструвалося майже 450 кандидатів у хмельницькі поліцейські

Суспільство 2769
Хмельничани охоче записуються в поліцію
Хмельничани охоче записуються в поліцію. Фото: mvs.gov.ua

Анкети заповнюють в театрі Старицького або надсилають електронною поштою.

Сьогодні у Хмельницькому, в приміщенні академічного театру імені М.Старицького, відбулось відкриття пункту прийому анкет до нової патрульної поліції. На цю хвилину уже зареєстрували 350 кандидатів, які заповнили анкети у театрі, і близько 100 заявок надійшло на електронну скриньку.

Наразі ажіотажу у пункті прийому документів не спостерігається, на відміну того, що відбувалось зранку. Вже є вільні столи, де можна заповнити анкети.

Попри те, що до лав поліції приймають у віці до 35 років, анкети подають і старші люди. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков поставив завдання підлеглим ці анкети також приймати, оскільки таких кандидатів можна буде залучити до інших правоохоронних підрозділів.

За словами прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, заробітна плата у хмельницького полісмена буде така ж, як у київського, та становитиме від 8 до 10 тисяч гривень.

Як писала газета “Є”, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков спеціально приїхали сьогодні до Хмельницького презентувати поліцію.

Нагадуємо, що прийом анкет триватиме 2 тижні — з 6 по 21 серпня. Охочі особисто подати заявку та заповнити анкету можуть звертатися щоденно (крім вихідних) з 9.00 до 18.00. При собі потрібно мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Бажано — посвідчення водія. Заповнити онлайн-анкету та детальніше ознайомитись із умовами конкурсу можна на сайті www.mvs.gov.ua або за телефоном «гарячої лінії» — (0382) 70-40-01.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую