ye-logo.v1.2

Мати футболіста благала допомогти синові, стоячи на колінах,

Суспільство 999

та ані політики, ані винуватці ДТП нічого не зробили

«Якби можна було вилікувати мого сина, я була б найщасливішою матір’ю на світі, – каже Валентина Шоліна, мати гравця хмельницького «Динамо» Ігоря Шоліна. Жінка четвертий місяць сидить біля ліжка сина. – Ви кажете відкрити рахунок. Нехай ці гроші допоможуть чиїйсь дитині! Ігорю ж нічого не роблять. Усі рани позаживали, просто він не може прийти до тями».

„Я вірю, Бог його врятує...”

Нагадаємо, 18 липня хмельницька команда «Динамо» виїхала на перший офіційний матч на Кубок України. Автобус з футболістами направлявся  у місто Ірпінь, де мав зустрітися з командою «Ірпінь». Поблизу села Вербка Летичівського району водій «ГАЗелі» з невідомих причин виїхав на смугу зустрічного руху. Аби уникнути лобового зіткнення, автобус намагався з’їхати на узбіччя. Удар припав у бік транспортного засобу.
У ДТП постраждали троє футболістів.
«Ігор ніколи не сідав на те місце, - каже Валентина Шоліна. – А це хтось із основного складу команди не поїхав, то Ігор сів поруч з Сергієм Якубовським. Вони дружили. Сергій читав газету, і, щоб йому не заважати, Ігор сів позаду нього та розклав крісло. Водій хлібовозки заснув за кермом і спричинив аварію. Але винен не тільки він. У Красилові є таке підприємство, як «Мамин хліб». Вони економили на водіях, тож він не мав змоги нормально відпочити».
Після ДТП ані водій, ані представники підприємства, на котрому він працював, до Валентини Шоліної не зверталися жодного разу.
Аби якось допомогти синові, Валентина Шоліна дізналася про приїзд Віктора Януковича. Жінка впала перед ним на коліна просто на вулиці. Представники політика взяли у неї всі медичні висновки та томограми хлопця…
«Хоч би мені передзвонили, – розповідає Валентина Шоліна. – Я вже була в Москві і в Києві. Приводила до Ігоря батюшок і монахів. Ніяких результатів. Ми з чоловіком чергуємо біля сина по тижню. В мого сина є шанс. Я вірю, Бог його врятує. Я дуже вдячна лікарям. Вони зробили все можливе».
Валентина Шоліна з чоловіком мешкають у Ніжині Чернігівської області. Жінка працювала медсестрою у військовому шпиталі. Нині на пенсії. Чоловік працює охоронцем. Від футбольної команди батькам Ігоря виділили кімнатку у гуртожитку, де мешкає їхній син. Також дозволили харчуватися у кафе, де харчуються футболісти.
Жінка не в змозі самостійно впоратися з емоційним напруженням. За цей час вона схуднула майже на 20 кілограмів. Постійно відвідує невропатолога та приймає сильне заспокійливе. 

ДТП, у котру потрапили футболісти, розслідується до нині
«У нас все готово, лише чекаємо на висновок судово-медичного експерта, - каже начальник відділу з розслідувань ДТП УМВС України в Хмельницькій області Олександр Кучерявий. – А експерт не може дати висновку, поки не закриють лікарняний або історію хвороби. А історію хвороби закрити неможливо, оскільки пацієнт перебуває без свідомості. Тобто, на даний час неможливо встановити тілесні ушкодження, котрі отримав потерпілий. Водій хлібного фургону зізнався, що заснув за кермом. Чекаємо лише на висновок судово-медичного експерта, і одразу матеріали справи передаємо до суду».
Андрій Лемішевський та Сергій Якубовський продовжують лікування. А щодо Ігоря Шоліна, то лікарі твердять, що фізично він здоровий, однак…
«У пацієнта хронічний вегетативний стан, – розповідає завідуючий реанімаційним відділенням Хмельницької обласної лікарні Микола Бесараба. – Це фізично здорова людина. Усі травми зажили. Однак у нього відмерла кора головного мозку».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую