ye-logo.v1.2

Під час свого дня народження дружина ножем проштрикнула чоловікові серце

Суспільство 1024

Потерпілого привезли до лікарні у стані клінічної смерті. Для його порятунку довелося перелити кілька літрів крові

Вранці 22 лютого каретою «швидкої допомоги» до міської лікарні привезли 29-річного хмельничанина. У чоловіка було проникаюче ножове поранення лівого шлуночка серця та поранення лівої легені.
«Чоловік поступив у стані клінічної смерті, – каже лікар-хірург міської лікарні Володимир Цап. – За п’ять хвилин пацієнта підняли в операційну. Артеріальний тиск не визначався».
Операційна бригада у складі трьох хірургів, анестезіолога, трансфізіолога і трьох операційних сестер впродовж півтори години намагалися врятувати пацієнтові життя.   
Неймовірно, але після операції чоловік не тільки прийшов до свідомості, але його стан поступово покращується.
«Надання невідкладної медичної допомоги у міській лікарні цілодобово забезпечують одинадцять лікарів, в тому числі три хірурги. Щороку з ножовими і вогнепальними пораненнями поступає кілька хворих. Усі вони отримують кваліфіковану медичну допомогу. Якщо говорити про саме цього пацієнта, то його стан був вкрай важкий. Його повернули до життя лише завдяки професіоналізму лікарів», – розповідає заступник головного лікаря Хмельницької міської лікарні з хірургічної роботи Михайло Соболь.
Поранення лівого шлуночка серця сягало 2,5 сантиметра у глибину, тож повернення пацієнта до життя можна вважати дивом.
Як стало відомо, чоловік отримав травму під час святкування дня народження своєї дружини. Під час сварки жінка вдарила його ножем у груди.
Правоохоронці поки що утримуються від коментарів. Однак, як стало відомо, однією з версій слідства є самооборона. Сварка почалася через втрачений жінкою телефон. Чоловік накинувся на дружину з пляшкою. У відповідь дістав ножем у груди. 
Слідство триває.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую