ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ще одна втрата: на Деражнянщині поховали бійця АТО Юрія Солтиса

Суспільство 3386
Вічно сумуючих боєць залишив батьків, дружину та дітей.
Вічно сумуючих боєць залишив батьків, дружину та дітей.. Фото: http://derazhnia-rda.gov.ua

40-річний військовослужбовець загинув поблизу Маріуполя.

Сьогодні, 20 листопада, громада Деражнянщини прощалася з військовослужбовцем зони АТО Юрієм Солтисом. Він був мобілізований 2 березня 2015 року, а вже 17 листопада трагічно загинув поблизу Маріуполя. Про це повідомляє Деражнянська РДА,

“Вночі у селі Зяньковецькі тіло солдата зустрічали рідні, близькі та односельчани. Вся дорога вкрита квітами, а в душі поселилась назавжди печаль та смуток, - йдеться у повідомленні. - Наступного дня в обідню пору всією громадою проводжали Юрія в останню путь”.

Від дому жалобна хода вирушила вулицями села до місцевого храму де і відспівали воїна. Присутні навколішки зустрічали траурну ходу похоронної процесії та приєднувались потім до неї, проводжаючи солдата до кладовища.

Як розповідають у РДА, хоронили Юрія Солтиса з дотриманням християнських та військових ритуалів, з духовим оркестром, синьо-жовтими прапорами із траурною чорною стрічкою і військовим салютом над могилою Героя.

Поховали військовослужбовця на місцевому кладовищі. Вічно сумуючих він залишив батьків, дружину та дітей.

Нагадаємо, цього ж дня на Шепетівщині попрощалися із навідником мінометного взводу Русланом Скотенюком. А вже завтра у селі Жилинці Ярмолинецького району поховають учасницю АТО Аллу Вовк.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую