ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

У Хмельницькому запровадять електронні скарги та петиції

Суспільство 2300 1
Міському голові можна буде написати петицію
Міському голові можна буде написати петицію. Фото: uainfo.org

За словами Олександра Симчишина, міська рада стане відкритішою для громадськості.

На сайті Хмельницької міської ради можна буде залишити електронну скаргу або підписати петицію. Такі нововведення планує запровадити Олександр Симчишин, який переміг у другому турі виборів міського голови. Про це він розповів в ефірі сайту «Є» 24 листопада.

“Фішкою міської ради буде політика відкритості. Максимальний доступ для ЗМІ, для громади, для людей. Ми введемо норму, коли буде номер телефону на сайті, будь-хто може сфотографувати чи вибоїну, чи купу сміття чи іншу проблему, зазначивши своє прізвище і адресу цієї проблеми. Це буде, по суті, електронна скарга. Якщо на скаргу не буде реакції, а вона з'явиться ще раз, це загрожує дисциплінарним стягненням”, - сказав Олександр Симчишин.

Окрім того, за словами новообраного міського голови, на сайті ради буде передбачена така  форма роботи як електронна петиція. Якщо набереться 250 підписів, питання роозглядатиметься першочергово.

“До слова, сайт міської ради буде суттєво видозмінений, перетворений у портал. Там з'явиться розділ “Електронний бюджет”, де кожен охочий в режимі онлайн зможе побачити надходеження і видатки”, - запевнив Олександр Симчишин.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую