Гаряча тема:
- Війна
Розмова з… Олександром Симчишиним
![Прямий ефір з Олександром Симчишиним дивіться на сайті Є 24 листопада о 17.00. Фото: автора Прямий ефір з Олександром Симчишиним дивіться на сайті Є 24 листопада о 17.00](https://ye.ua/images/news/_Rozmova_z%E2%80%A6_Oleksandrom_Simchishinim_1_2015_11_24_11_22_27.jpeg)
Сьогодні на сайті «Є» відбудеться прямий ефір з переможцем виборів Хмельницького міського голови.
24 листопада о 17.00 в гості до сайту «Є» завітає Олександр Симчишин, який переміг у другому турі виборів Хмельницького міського голови. У прямому ефірі Олександр Сергійович відповість на запитання, які відвідувачі сайту ставили ще напередодні другого туру. Запитаємо в майбутнього міського голови і про те, які перші кроки планує зробити на новій посаді.
Прямий ефір розмови з Олександром Симчишином дивіться, починаючи з 17.00. Якщо маєте якісь запитання, то ставте їх у коментарях на сайті «Є», а також у групах сайту «Є» в «Фейсбуці» та «Вконтакті».
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: