ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам'янці-Подільському записують альбом на честь загиблого у зоні АТО Миколи Гордійчука

Суспільство 2124
Кам
Кам'янчанин був відомим як співак Nik Своєрідний. Фото: news.pn

Відомий кам'янчанин, музикант Nik Своєрідний досі живе в пам'яті рідних і друзів.

У Кам'янці-Подільському 20 березня розпочалася робота над записом альбому на честь загиблого на Донбасі пластуна Миколи Гордійчука. Альбом матиме назву “Пам’ятаємо”: так артиста і патріота Nikа Своєрідного вирішили вшанувати його друзі.

За словами кам'янецького гумориста Володимира Черняка, який був близьким другом Миколи, він, студія “Auramusic", Андрій Булатович та Максим Морозов вирішили записати усі гурти, які виступали на концерті пам'яті Миколи Гордійчука 14 жовтня 2015 року. Результатом має бути ліцензований диск, тиражем — 1000 штук.

“Це не комерційний проект. Диски ми роздамо рідним, друзям, тим, хто знав Миколу. Втілити ідею плануємо до річниці його загибелі, 22 липня цього року”, - розповідає Володимир Черняк.

За його словами, записати мають близько 15 пісень. Першим, хто записувався, був рідний брат Миколи, Максим Гордійчук.

Зараз дует "the Підкова", одним із засновників якого був Микола Гордійчук, дає концерти українським військовим на Донеччині разом з працівниками Кам'янець-Подільського районного центру культури і мистецтв “Розмай”. Додому артисти повернуться вже 26 березня.

Нагадаємо, на честь бійця батальйону спецпризначення “Гарпун”Миколи Гордійчука, більш відомого як Nik Своєрідний, минулого тижня відкрили меморіальну дошку. Викарбуване на меморіальній дошці й ім’я солдата військової частини В-2260 Аркадія Чухнова, якого поховали в травні минулого року.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Робота для вас

  Так  Ні, дякую