ye-logo.v1.2

На Хмельниччині спекли найбільший коровай в Україні (+ВІДЕО)

Суспільство 6960
На виготовлення прикрашеного калиною, пшеничним колоссям  та українськими рушниками короваю пішло 311 кілограмів борошна,  622 яйця, більше 15 кілограмів дріжджів та майже 28 кілограмів цукру.
На виготовлення прикрашеного калиною, пшеничним колоссям та українськими рушниками короваю пішло 311 кілограмів борошна, 622 яйця, більше 15 кілограмів дріжджів та майже 28 кілограмів цукру. . Фото: автора

Принаймні, так кажуть кам’янець-подільські пекарі, котрі презентували півтонний святковий хліб у Хмельницькому музично-драматичному театрі імені Старицького під час урочистих заходів з нагоди професійного свята працівників сільського господарства.

Півтораметрову споруду з тіста діаметром 2,8 метра встановили на другому поверсі театру перед входами до партеру, і вона одразу стала найпопулярнішим об’єктом урочистостей, біля якого фотографувалися усі охочі.  За словами Володимира Юр’єва, генерального директора підприємства, яке власне і створило 500-кілограмове диво з п’ятьох ярусів, на його виготовлення пішов тиждень. Працювали навіть ночами, без вихідних. Дизайн придумували усім колективом. До речі, на виготовлення прикрашеного калиною, пшеничним колоссям та українськими рушниками короваю пішло 311 кілограмів борошна, 622 яйця, більше 15 кілограмів дріжджів та майже 28 кілограмів цукру.  Пекарі кажуть, що  найважче було транспортувати коровай та занести його в приміщення обласного театру. Першим відрізав шматок символу хліборобства губернатор Василь Ядуха, котрий повідомив, що наша область за останні 15 років посіла перше місце в Україні за показниками розвитку агропромислового комплексу.  Після урочистостей  коровай роздавали усім охочим. Шкода лише, що витвір не було зафіксовано в «Книзі рекордів України». Кажуть, що просто пізно подали відповідну заявку.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую