ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

Кам’янчанин Аркадій Василишин допоможе учасникам проекту «Зважені та щасливі-6» худнути

Суспільство 2254
Аркадій Василишин допоможе своїм колегам скинути більше ваги
Аркадій Василишин допоможе своїм колегам скинути більше ваги. Фото: прес-служба СТБ

Колишній кікбоксер знає, як правильно виконувати вправи та тренуватись.

 Учасник "Зважених та щасливих-6" кам’янчанин Аркадій Василишин замінить В’ячеслава Узелкова в черговому епізоді шоу «Зважені та щасливі-6».

Сьогодні, 13 жовтня, о 20:00 на телеканалі СТБ стартує сьомий епізод найвагомішого шоу країни «Зважені та щасливі-6». В’ячеслав та Марина Узелкові допомагають своїм учасникам худнути та боротись за перемогу на проекті.

У прес-службі телеканалу СТБ кажуть, що Аркадій Василишин допоможе своїм колегам скинути більше ваги, і почне керувати чоловіками на рівні з капітаном. Адже колишній кікбоксер знає, як правильно виконувати вправи та тренуватись.
На цьому тижні учасників попросять зібрати речі та виїхати зі своїх кімнат. Рушники, шорти, майки, навіть купальники – дівчата будуть збирати все, що є, і сподіватись на приємну поїздку, поки не дізнаються, що їх чекає насправді.

Команди жінок та чоловіків замкнуть в ангарах, де їм потрібно буде скинути по 50 000 калорій! Без тренажерів – це нереально. А щоб дібратись до тренажерів товстячкам доведеться відповідати на питання «голосу зверху» та проходити непрості квести.

Чи достатньо буде навичок Аркадія, щоб команда чоловіків виграла завдання, дивіться вже сьогодні о 20:00 на телеканалі СТБ.

Нагадаємо, екс-чемпіон України з кікбоксингу, кам’янчанин Аркадій Василишин став найважчим за всю історію проекту «Зважені та щасливі».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую