ye-logo.v1.2

Тролейбуси їздять за новими напрямками

Суспільство 2573

З 13 грудня у Хмельницькому з’явилися маршрути №16А та 8А, а зник №4

  Зокрема, як розповів директор Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” Володимир Максімов, задовільнили прохання мешканців мікрорайонів Гречани та Ракове, де проживає найбільша чисельність населення. Ліквідувавши маршрут №4 через те, що він збігається з графіками маршруту №7, комунальники продовжили маршрути №7 та №7А з Катіону до кінцевої в Раковому. Тролейбуси курсуватимуть з інтервалом у 7-9 хвилин. Техніку з ліквідованого маршруту розподілили між новоствореними напрямками.
З’явився і новий маршрут №16А, який прямує з Катіону до ВО “Алмаз” (Гречани) через Львівське шосе. “За даним маршрутом запущено 4 одиниці техніки з інтервалом у 15-18 хвилин, - каже Володимир Ярославович. - Також з Гречан тепер можна без пересадки дістатися до Озерної, куди прямує №8А з інтервалом у 17-20 хвилин, а на маршруті №8 курсуватимуть три тролейбуси з інтервалом руху в 13 хвилин”.
Як зазначив Володимир Максімов, жителі Хмельницького неодноразово зверталися з проханнями створити нові маршрути у різні мікрорайони міста. “Наразі замислюємося над тим, щоб наступного року відкрити маршрут з Озерної у Дубове, адже туди на овочевий ринок їздить чимала кількість хмельничан. Давно просять нас продовжити рух тролейбусів до маслосирбази тощо. Маємо ще багато планів та задумів. Але на все потрібні кошти”, - говорить директор ХКП “Електротранс” Володимир Максімов.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую