ye-logo.v1.2

Подоляни не зможуть отримати пенсію через російські банки

Суспільство 2285
Рік тому в Хмельницькому відділення Сбербанку облили кров
Рік тому в Хмельницькому відділення Сбербанку облили кров'ю, вимагаючи закрити російський бізнес в Украні. Фото: з архіву

Мешканцям області радять відкрити рахунки в інших банках.

Пенсійний фонд України зупиняє фінансування відділень п’ятьох банків, а пенсіонерам, які обслуговуються в них пропонують альтернативні варіанти отримання пенсій. Причина – указ Президента України №63/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Цим документом передбачені спеціальні економічні санкції для п’ятьох банків – ПАТ «Сбербанк», ПАТ «ВіЕсБанк», «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», «ВТБ-Банк» та «БМ Банк».

«У нашій області є 600 пенсіонерів, які обслуговуються в трьох банках із переліченого списку, - каже Ольга Заярнюк, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області. – Нині ми з ними ведемо відповідно роботу. Людям пояснюємо, що для того, щоб вчасно отримати пенсію їм необхідно лише відкрити рахунок в будь-якій іншій банківській установі та повідомити нам реквізити. Тому ніяких проблем не повинно бути».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую