clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Онук Максима Рильського у Хмельницькому шукає майстрів поетичного слова

Максим Рильський шукає словотворців

Максим Рильський шукає словотворців. Фото: meridian.kpnu.edu.u

Містян запрошують взяти участь у конкурсі «Троянди і виноград».

У четвер, 11 травня, у Хмельницькому обласному літературному музеї відбулася зустріч із головою родинного Фонду Максима Рильського, його внуком-тезкою, також Максимом Рильським. На сайті Хмельницької облради повідомляють, що дослідник творчості свого діда завітав, аби оголосити про проведення чергового Всеукраїнського поетичного конкурсу «Троянди і виноград».

За словами Максима Рильського, Хмельницький став другим містом після Києва, де оголосили конкурс. «Троянди і виноград» – це конкурс для найширших верств населення (від 10 років й старших). Він ставить за мету відкрити дарування людини, яка, можливо, пише тільки для себе.

«У конкурсі передбачено чотири номінації в жанрі лірики: патріотична, філософська, інтимна, пейзажна. Кожний учасник може надіслати один або декілька віршів у друкованому вигляді загальним обсягом до 150 рядків. »). Крайня дата на поштовому штемпелі – 25 вересня. Надіслані твори не рецензуватимуться і не повертатимуться», - додають у Хмельницькій облраді

Усі твори слід надсилати на адресу музею М. Рильського (03039, Київ-39, вул. Максима Рильського, 7, з поміткою «Поетичний вернісаж. Учасники конкурсу мають визначити та назвати номінацію свого твору, а також надати основні дані про себе: ПІБ, повна адреса, контактний телефон, вік, освіта, місце роботи, посада.
 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31