ye-logo.v1.2

Штучні ялинки, сніжинки та бурульки зі шпалер

Суспільство 6142

«Телеграф» пройшов центральними вулицями Хмельницького, щоб оцінити, наскільки креативно прикрашені вітрини магазинів та заклади громадського харчування напередодні Новорічних та Різдвяних свят.

Прикро, та особливої фантазії ніхто докладати не став. Такий висновок ми зробили, гуляючи вулицями Камянецькою, Соборною, Володимирською, Подільскою, Проскурівського ідпілля, та, звісно, Проскурівською.

Хітом святкового оздоблення вітрин наприкінці 2010 року стали… банальні сніжинки різного розміру та з різних матеріалів. Наймоднішими є «причепні», які, ніби гірляндою, розвішують периметром вікна та оздоблені різними блискучими матеріалами, та навіть, штучним хутром. Проте, дехто не став вигадувати «велосипед» та прикріпив до вікон свого закладу звичайні «радянські» саморобні сніжинки. Між іншим, у вікні одного з навчальних закладів, який розташовується у центрі, вікна прикрасили бурульками із звичайнісіньких шпалер, які під дією опалення почали скручуватися!
Продовжують прикрашати вітрини й за допомогою спеціальною білою краскою з балончиків.

Хоча, декілька закладів центральної частини міста нас, все ж таки, вразили своїм намаганням подарувати перехожим і, між іншим, своїм потенційним клієнтам святковий настрій.

Зокрема, стоковий магазин «Антикриза», що на вулиці Камянецькій, у своїй вітрині облаштував цілу зимову композицію з сніжних кочугурів, оленів, які крутять головою та цілою купою електрогірлянд. До речі, уся композиція прикрашена червоними елементами, саме одяг цього кольору (а ще білого чи синього) повинен переважати у гардеробі до речі, року кроля.

Порадували нас й вітрини декількох кафе. Зокрема, у дитячому кафе «Тріумф», відвідувачів поміж гірлянд та новорічних прикрас зустрічає величезний надувний Санта-Клаус.
В «Кондитерській лавці», яка розташовується в приміщенні колишнього нічного клубу «Едем», також до новорічного оздоблення вітрини підійшли творчо та «солодко». На підвіконні закладу розташувалася новорічна композиція із кондитерських виробів. Тут вам і хатинка з пряників, і солодкі ялинки, і казкові герої серед білосніжного снігу.

Торговий центр «Арена» також прикрасили, порівнюючи з іншими закладами, справді по-казковому. Як і протягом декількох років, у дверях закладу стоїть співучий Санта-Клаус. Один, менший, спускається з даху центру. Ще один великий Санта в санчатах розвозить подарунки.

Зі смаком підійшли до оздоблення вітрини й у магазині одягу від Михайла Вороніна. Зокрема, встановили оригінальну червону ялинку в прикрасах та поклали й почепили величезні новорічні іграшки поруч. Символікою Нового 2011 року обклеїли свою вітрину й ювелірний магазин «Онікс», що на Подільській у тон оздоблення самого закладу.

Загалом, більшість при прикрашанні свої вітрин обирали стриманий лаконічний стиль святкового оздоблення: різнокольорові електричні гірлянди та, у кращому випадку, ялинка чи Санта-Клаус на підвіконні або при вході до закладу. Крижа усе – таки.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую