ye-logo.v1.2
23 Січня, 2019

На лісокомунальне підприємство у Шепетівці не впустили ревізорів

Катерина ДЯДЮК Суспільство 717
Ревізорів не впустили на підприємство
Ревізорів не впустили на підприємство. Фото: baltnews.lt

Останні звернулися в поліцію.

У Шепетівці директор районного спеціалізованого лісокомунального підприємства не впустив працівників Держаудитслужби, щоб ті провели ревізію, яка передбачена планом державного фінансового контролю. Про це сайт «Є» повідомила прес-служба Управління Західного офісу в Хмельницькій області.

«Виникає справедливе питання – чому керівник комунального підприємства та посадові особи Шепетівської районної ради перешкоджають, а не сприяють у проведенні заходу державного фінансового контролю, який полягає у перевірці та аналізі діяльності, фактичного стану справ щодо законного і ефективного використання державних та комунальних коштів і майна, правильності ведення бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності, фактичної перевірки наявності матеріальних цінностей? Варто зазначити, що в листопаді 2016 року лісокомунальне підприємство не допустило аудиторів до проведення державного фінансового аудиту діяльності», – йдеться у повідомленні.

Відтак аудитори склали Акт про неможливість проведення ревізії і повідомили правоохоронців про недопуск працівників Управління Західного офісу в Хмельницькій області до виконання своїх службових обов’язків. Далі цією справою займатимуться в Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео