ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощаються з головою обласної управи братства УПА

Суспільство 2503
Зіновію Комарницькому було 86 років
Зіновію Комарницькому було 86 років. Фото: з архіву

В обласному центрі помер Зіновій Комарницький.

Очільнику Хмельницького обласного товариства політв’язнів, репресованих і членів їх сімей, голові Хмельницької обласної управи братства УПА Зіновій Комарницькому було 86 років.

Шанована у Хмельницькому людина, активний громадський діяч Зіновій Андрійович родом із Львівщини, села Комарники (народився у 1931 році). Як розповідав журналісту сайту «Є», ще зі шкільної лави разом з друзям почав активну діяльність – розповсюджували антирадянські листівки, через які потім були заарештовані й відправлені на примусові роботи. Зіновій Комарницький отримав 25 років ув’язнення, п’ять років позбавлення громадянських прав з конфіскацією майна. На примусові роботи довелося їхати у Воркуту, на підземні роботи у шахтах. Пан Комарницький казав, що такий вирок був «милістю», бо прокурор вимагав розстрілу.

Ще 24 серпня 2017 року Зіновій Комарницький на майдані в Хмельницькому відзначав 26-річницю Незалежності України.

Прощання із Зіновієм Комарницьким відбудеться сьогодні, 31 серпня, у церкві Різдва Пресвятої Богородиці (вул. Зарічанська, 10/3) з 12.30 до 14.00 години. Поховають Зіновія Андрійовича на кладовищі у мікрорайоні Ракове.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую