ye-logo.v1.2
26 Січня, 2020

У Хмельницькому офіційно представили головного поліцейського області

Алла СОБКО, Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2649
У Хмельницькому призначили нового керівника Нацполіції області
У Хмельницькому призначили нового керівника Нацполіції області. Фото: Прес-служби Нацполіції у Хмельницькій області

Василя Віконського перевели із Франківщини.

Сьогодні, 18 вересня, у Хмельницькому представили нового керівника обласної поліції - Василя Віконського. Екс-беркутівець і учасник АТО до цього часу був заступником начальника головного управління Нацполіції Івано-Франківської області. Офіційно познайомити нового керівника із підопічними приїхав голова Національної поліції Сергій Князєв.

На представлення Василя Віконського, із Донеччини приїхав також генерал Микола Семенишин. За його словами, новий керівник поліцейських області - справжній патріот, з ним Микола Олександрович раніше служив на Франківщині.

“Я радий, що вибір впав саме на Василя Васильовича. З ним ми служили на Франківщині, тоді були непрості роки. Він людина честі, справжній патріот, людина, яка може підняти маси за собою в ім'я України. Знаю його життєві цінності, переконання і позиції, вони можуть бути прикладом для всієї України”, - зазначив Микола Семенишин.

Василь Віконський подякував генералу за довіру. Новий головний поліцейський Хмельниччини пообіцяв нарощувати довіру громадян.

"Будемо продовжувати напрацювання генерала Семенишина. Старатимемось збільшувати довіру громадян. В Україні війна, і наша завдання зробити так, щоб воїни відчували захист своїх близьких та рідних"- зазначив начальник облполіції.

Як повідомив Голова Національної поліції Сергій Князєв, вся правоохоронна гілка влади буде продовжувати реформуватися. Проте ніякі реформи поліції не будуть ефективними, якщо не буде підтримки колег-правоохоронців. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую