ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2019

Новий старий начальник міліції Хмельниччнини: співає, закриває казино і ... має впливових родичів?

Алла СОБКО Суспільство 13618
vikna.if.ua
Микола Семенишин . Фото: vikna.if.ua

18 березня правоохоронцям представили нового обласного начальника УМВС. Ним став Микола Семенишин.

Хмельничанам він знайомий як претендент на цю ж посаду, який проходив “погодження” на Раді Майдану, так і з минулих років, коли керував правоохоронцями у Кам'янець-Подільському. Минулого року, в буремні часи Майдану, посада начальника УМВС у Хмельницькій області дісталася його конкуренту Олександру Розізнаному. Виступаючи тоді перед активістами у Хмельницькому, Микола Семенишин зазначив, що сумнівається у тому, що морально-психологічний клімат у МВС нормальний і взагалі, «жити чесно – це подвиг». 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Тоді Миколу Семенишина Аваков призначив начальником УМВС в Івано-Франківській області. А вже через кілька місяців, той таки Аваков звільнив Олександра Розізнаного не лише з посади, але й з органів. Таке рішення Олександр Григорович оскаржує в суді.

На Франківщині, попередньому місці роботи Миколи Олександровича, як писали тамтешні ЗМІ, він пропонував розпочати люстраційний процес в обласній міліції саме з нього та його родини і навіть запрошував усіх бажаючих у гості.

Очолюючи управління МВС на Франківщині, Микола Семенишин відзначився тим, що особисто перевіряв роботу своїх підлеглих, зокрема щодо закриття гральних закладів.

“Мені доповідають, що гральний бізнес в області відсутній. Тому я вирішив здійснити негласну перевірку та відвідати один з районних центрів. Як виявилося, в реальності не все так, як на папері. Щодо всіх причетних до роботи грального залу правоохоронці будуть дуже прискіпливими. А щодо місцевих міліціонерів, які “не помічали” роботу цього закладу, призначена службова перевірка”, – прокоментував виданню “Вікна” свої дії Микола Семенишин. Як повідомляє видання, він поставив собі за мету повністю закрити гральний бізнес в регіоні.

Микола Семенишин на Раді Майдану у Хмельницькому. 3.05.2014

Про те, що Семенишин, можливо, керуватиме правоохоронцями на Хмельниччині, говорили ще на початку січня. Про це пише видання "Галка" із посиланням на місцевого активіста.

"Семенишин Микола Олександрович – начальник обласної міліції – виявися не таким простим, як думали його конкуренти, і навіть не тому, що Він перебуває у родинних зв’язках із найвищими посадовими особами держави. Це дуже розумна та хитра людина, яка легко обвела навколо пальця місцеву міліцейську еліту, громадських діячів та політико-бізнесово-тіньові кола області. Він готується до великої гри, і незабаром ми його побачимо на одній із найвищих політичних посад у Хмельницькій області, звідки він родом, а там, можливо, і на державному рівні…" – повідомляє видання.  

До речі, Микола Олександрович, окрім усього, ще й співає. Це він продемонстрував на Прикарпатті у грудні минулого року під час урочистостей з нагоди Дня міліції.

Підписатися на канал "Є" в Youtube


Довідка: Народився 25 листопада 1969 року на Хмельниччині. Закінчив Національну академію внутрішніх справ України та Подільський державний аграрно-технічний університет. Кандидат юридичних наук.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером взводу патрульно-постової служби в Кам’янці-Подільському. Згодом працював у підрозділах карного розшуку.

З 2000 року очолював Дунаєвецький, а потім Кам’янець-Подільський МВ УМВС України в Хмельницькій області. В 2007 році призначений начальником курсу факультету підготовки слідчих навчально-наукового інституту підготовки слідчих і криміналістів Київського Національного університету внутрішніх справ України.

У 2010 році – начальник Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області.

У 2011 році підполковник міліції Семенишин Микола Олександрович звільнений з органів внутрішніх справ в запас Збройних сил.

З 2009 по 2011 роки здійснював викладацьку діяльність у вузах України.

В 2011 році – заступник голови правління ПАТ „Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт”, м.Київ, а в 2012 р. – директор цього ж підприємства.

З липня 2014 року до березня 2015 року – начальник управління УМВС України в Івано-Франківській області. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую