ye-logo.v1.2
10 Грудня, 2019

Екс-беркутівець і учасник АТО - що відомо про нового начальника поліції Хмельниччини

Алла СОБКО Суспільство 12954
За попередніми даними саме Василя Віконського представлять сьогодні на посаду керівника ГУ НП Хмельниччини.
За попередніми даними саме Василя Віконського представлять сьогодні на посаду керівника ГУ НП Хмельниччини.

Стало відомо, хто очолить Нацполіцію Хмельниччини, хоча інтригу тримали до останнього.

Сьогодні, 18 вересня, Голова Національної поліції Сергій Князєв представить нового начальника обласного управління у Хмельницькій області. За попередніми даними, цю посаду обійме Василь Віконський, який до цього був заступником начальника головного управління Нацполіції Івано-Франківської області. Варто зазначити, що заступником Віконський був призначений при Миколі Семенишину, який тоді очолював УМВС Івано-Франківської області.

З місцевих прикарпатських ЗМІ  відомо, що Василь Віконський пропрацював у силовому блоці 14 років: з 15 березня 2003 року був призначений працівником міліції роти особливого призначення “Беркут”. У спецпідрозділі “Беркут” працював на різних посадах – від старшого сержанта аж до капітана. З березня 2014 року став заступником командира роти у “Беркуті”.

Уже незабаром спецпідрозділ був ліквідований в Україні. Тоді ж була створена рота міліції особливого призначення, а Віконський був призначений командиром.

31 грудня 2014 року Василь Віконський став заступником начальника УМВС з громадської безпеки. 7 листопада 2015 року міліцію ліквідували, тоді Віконського голова Нацполіції Хатія Деканоідзе призначила заступником начальника поліції ГУ НП в Івано-Франківській області.

Під час переатестації, в процесі реформи міліції у поліцію, атестаційна комісія 14 червня 2016 року вирішила, що Василь Васильович “підлягає звільненню” із правоохоронних органів за невідповідність займаній посаді.

Однак, через суд він довів, що має право працювати в оновленій поліції. На початку листопада минулого року суд виніс постанову, у якій скасував рішення Центральної атестаційної комісії. Таким чином, залишивши Віконського на займаній посаді.

З місцевих прикарпатських ЗМІ відомо також, що Василь Віконський неодноразово їздив на службу в зону проведення АТО. 

Із декларацій за 2016 рік відомо, що Василь Віконський має у стовідсотковій власності земельну ділянку, у спільній власності - будинок. Також у стовідсотковій власності три земельні ділянки та жиловий будинок має дружина поліцейського Христина Віконська. 

Сім'я користується автомобілями TOYOTA LAND CRUISER PRADO 150 та NISSAN PATROL , 2016 та 1994 року випуску відповідно.

Нагадаємо, Василь Віконський замінив на керівній посаді Миколу Семенишина, який очолив ГУ НП Донеччини.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую