ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому визначили місця для нового муралу

Суспільство 2419
Працюватиме над муралом місцевий художник Андрій Томчишен
Працюватиме над муралом місцевий художник Андрій Томчишен. Фото: автора

Орієнтований кошторис проекту – 110 тисяч гривень.

Майже місяць у Хмельницькому шукали місце для нового муралу. Згідно програми «Мальоване місто» наступним об’єктом мав бути дев’ятиповерховий будинок по вул. Курчатова, але вартість роботи на цьому об’єкті перевищувала наявний кошторис. «Вартість лише утеплення бокової стіни (близько 400 кв. м.) дорівнює цій сумі»,- написав на своїй сторінці у Фейсбук заступник міського голови Володимир Гончарук.

В Управлінні житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради майже місяць шукали альтернативу.

«Поступило багато пропозицій. Серед усіх запропонованих об’єктів, ми обрали двоповерховий будинок по вулиці Героїв Майдану, 24. Він ідеально підійде для цього проекту. Бокова стінка цієї будівлі має хорошу видимість з дороги. Орієнтовний кошторис проекту - 110 тисяч гривень», - каже заступник начальника управління ЖКГ Володимир Путін.

Тематика муралу ще визначається, але за словами Володимира Васильовича, це буде або патріотична, або лірична тема.
Працюватиме над муралом художник Андрій Томчишен, який в цій сфері вже не новачок. Самі він наносив малюнок на стіну будинку, що по вулиці Гагаріна, 20.

«Роботи розпочнуться як тільки ми виберемо ескіз малюнку для нового муралу і буде затверджений кошторис. Орієнтовно це через два-три тижні», - каже Володимир Путін.


Для нанесення муралу був обраний будинок по вулиці Героїв Майдану, 24

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую