ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

На ремонт східного під’їзду до Хмельницького витратили 66 мільйонів гривень

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1237
Згідно пропозиції переможця торгів вартість об'єкта становитт  близько 66 мільйонів гривень.
Згідно пропозиції переможця торгів вартість об'єкта становитт близько 66 мільйонів гривень.. Фото: new.km.ukravtodor.gov.ua

Завершився ремонт ділянки автошляху на підступах до Хмельницького.

Відремонтована ділянка автодороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, що на під’їзді до Хмельницького, стала не лише комфортною, а й безпечнішою. Принаймні так запевняють у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області.

«На ділянці, протяжністю 4,5 кілометрів, влаштовали вирівнюючий шар із асфальтобетонної суміші товщиною сім сантиметрів. Поверх шару уклали покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону, який відрізняється своєю зносостійкістю, довговічністю та кращим захистом від утворення колійності», - розповіла Наталія Колодій, фахівець із зв’язків з громадськістю та ЗМІ Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області.

У відомстві додають, що подбали не лише про дорожнє покриття, а про водовідведення. Адже високий рівень ґрунтових вод на вказаній ділянці спричинює зсуви земляного полотна та деформації дорожньої конструкції. Тому перед тим, як приступити до укладання нових шарів дорожнього покриття, підрядним підприємством ПАТ «Хмельницьке ШБУ-56» виконувалися роботи із влаштування дренажів, аби забезпечити відведення води.

  

На щойно укладене асфальтобетонне покриття нанесено дорожню розмітку, встановлено новий світлофорний об’єкт, а на пішохідному переході влаштовано острівки безпеки.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую