ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

У Хмельницькому відбудеться другий батьківсько-освітянський форум

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2658
У Хмельницькому пройде форум для батьків та педагогів
У Хмельницькому пройде форум для батьків та педагогів. Фото: автора

Запланували його на кінець листопада.

У середу, 29 листопада, в обласному центрі відбудеться батьківсько-освітянський форум. Як повідомив директор Департаменту освіти і науки Хмельницької міськради під час прямого ефіру сайту "Є", цього річ батьків і педагогів об’єднають і, в основному, говоритимуть про здоров’я дітей.

«Цьогоріч форум буде об’єднаний. Бо немає прямої комунікації між батьками та педагогами. Тема випливає з подій, які відбувалися в Україні упродовж 25 років державності – здоров’я наших дітей - «Школа, як оберіг здоров’я дитини», - зазначив Роман Дмитрович.

За його словами, уже окреслили близько десятка круглих столів та майстер-класів, які відбудуться в рамках форуму. Запрошують до розмови і представників Управління охорони здоров’я міста, щоб вони розповіли про те, в якому стані відбувається охорона дитиства.

Окрім того, на форум запрошують працівників освіти, голів батьківських комітетів, батьків-активістів, яким не байдуже те, чим живуть їх навчальні заклади. У рамках зустрічі планують напрацювати звернення до Міносвіти, з проханням переглянути обсяг домашнього завдання для школярів та норм харчування.

Отож, батьківсько-освітянський форум відбудеться 29 листопада у Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва (вулиця Свободи 2/1), о 15.00 годині.

Читайте також: Наступного року електронні журнали запрацюють ще у 10 хмельницьких школах

Повністю ефір можна подивитися на відео: 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас