ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

На правах реклами Народні депутати пропонують надати пільги учасникам АТО при оформленні землі

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 1252
За словами Сергія Лабазюка, проект гарантує пільги на отримання земельних ділянок учасникам бойових дій, Революції Гідності та їх сім'ям.
За словами Сергія Лабазюка, проект гарантує пільги на отримання земельних ділянок учасникам бойових дій, Революції Гідності та їх сім'ям.

Народні депутати хочуть удосконалити процедуру надання земельних ділянок учасникам бойових дій та Революції Гідності, аби унеможливити будь-які зловживання у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності.

Відповідний проект закону №7511 зареєструвано у Верховній Раді. Серед співавторів проекту – народні обранці із групи «Воля народу».

За словами представника групи, нардепа Сергія Лабазюка, проект №7511 гарантує пільги на отримання земельних ділянок учасникам бойових дій, Революції Гідності та їх сім’ям. Зокрема, учасники бойових дій, в тому числі воїни АТО, матимуть право на першочергове і безоплатне отримання землі в будь-якому регіоні країни.

Як пояснив парламентар, у разі відсутності земель або добровільної відмови від отримання ділянки, передбачається надання грошової компенсації. Вона повинна виплачуватися в строк не пізніше одного року з дня реєстрації відповідного звернення.

У пояснювальній записці до законопроекту також зазначається, що грошова компенсація для кожного учасника бойових дій замість земельної ділянки в середньому може скласти близько 80 тисяч гривень.  

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую