ye-logo.v1.2
19 Квітня, 2019

На правах реклами У Хмельницькому анонсували відкриття інноваційної школи ThinkGlobal

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 1751
Артур Кочарян, академічний директор мережі шкіл ThinkGlobal, анонсував у Хмельницькому відкриття інноваційного навчального закладу
Артур Кочарян, академічний директор мережі шкіл ThinkGlobal, анонсував у Хмельницькому відкриття інноваційного навчального закладу

Вона має запрацювати з нового навчального року.

«Ми прийняли рішення, що з першого вересня в Хмельницькому школа ThinkGlobal відкриє свої двері», - заявив Артур Кочарян, академічний директор мережі шкіл ThinkGlobal під час зустрічі з хмельничанами. Такі школи вже працюють у Києві та Тернополі. Отож, на черзі й Хмельницький.

«На наших уроках діти не рахують ведмедиків, зайчиків чи яблука. Уявіть, що в Петрика було три яблука, прийшла Оля та взяла два - скільки яблук залишилось у Петрика? Це дурниця! Бо це не проблема, яка стосується окремої дитини. На уроках математики наші студенти вирішують ті завдання, які їх стосуються. До прикладу: «Ось наша класна кімната. Ми маємо робити ремонт. Скільки шпалер потрібно купити?» І діти не лише рахують, а й взнають ціни, - каже Артур Кочарян. – Ми готуємо дітей, які вже сьогодні можуть реалізувати та вирішувати проблеми».

Хмельничани ознайомилися з концепцією та філософією школи ThinkGlobal.

Крістіна Русанівська, керівник з підтримки та забезпечення якості роботи шкіл ThinkGlobal, зауважила, що всі навчальні програми в школі – авторські.

За словами академічного директора мережі шкіл ThinkGlobal, в школі знають, як виховати амбіційну, самодостатню людину, яка чудово орієнтується у реальному світі та мислить глобально, вирішує глобальні проблеми, при цьому задовольняючи свої власні потреби. «Сьогодні володіти українською та англійською замало, - каже Артур Кочарян. – Діти спілкуються з однолітками з інших країн, дізнаються про їхні проблеми, аналізують їх та розуміють, як та чи інша подія може вплинути на них».

За словами Крістіни Русанівської, у школах ThinkGlobal студенти забезпечені як канцелярськими товарами, так і персональними гаджетами.

Поки що в мережі шкіл ThinkGlobal навчаються студенти 1-6 класів. А самі школи мають відповідну ліцензію Міністерства освіти та науки, а тому діти отримують такі ж самі атестати та табелі, як у традиційних навчальних закладах. Ось тільки наповненість класів у ThinkGlobal зовсім інша – не більше 14 дітей в класі. До того ж, на кожного студента передбачений ноутбук. «Між уроками в нас є великі перерви, які зазвичай проходять на свіжому повітрі, - продовжує пані Крістіна. – Канікули у нас влітку та взимку, а ось під час весняний та осінніх канікул школа працює в факультативному режимі. У всіх школах є відеоспостереження, а тому батьки можуть в будь який час побачити, чим в даний момент займається їхня дитина».

Звісно, навчання в школі не безкоштовне. За один місяць – 5500 гривень. У цю суму входять ще й безкоштовні фрукти, снеки, вода та чай. Та й канцелярські товари купувати не потрібно. А ось обіди будуть платними. Їхня вартість буде відома вже ближче до відкриття школи в Хмельницькому. Не визначилися поки що в ThinkGlobal й з приміщенням. «Ми зараз розглядаємо варіанти і вже в квітні зможемо сказати точну адресу, де розташовуватиметься наша школа», - заявив Артур Кочарян.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята