ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

У ста кілометрах від Хмельницького виявили африканську чуму свиней

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2347
Вірус африканської чуми виявили у приватному домогосподарстві у Чемеровецькому районі
Вірус африканської чуми виявили у приватному домогосподарстві у Чемеровецькому районі. Фото: poradum.com

Надзвичайна подія зафіксована у Чемеровецькому районі.

Африканська чума знову на Хмельниччині. Шість місяців тому з нею боролися в Теофіпольському районі, а днями небезпечний вірус виявили в селі Почапинці Чемеровецького районі.

«Хворих свиней виявили в приватному господарстві. Люди тримали шість тварин, три з яких загинуло. Ще три ми умертвили та спалили», - розповів Олександр Садов’юк, заступний начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

При райдержадміністрації було проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії та встановлено три мобільні пости.

«За останні три дні, нових випадків хвороби та смертей тварин у цьому селі не зафіксовано. Проте, згідно з інструкцією, ветеринари пройшли населеним пунктом та провели облік поголів’я. Загалом у селі є 415 свиней. Наразі триває інкубаційний період, під час якого ведеться посилений контроль над виявленням нових випадків зараження на африканську чуму. Якщо ситуація повториться, доведеться умертвляти та спалювати усе поголів’я в цьому селі», - каже Олександр Петрович.

Від села Почапинці, де виявили африканську чуму, до Хмельницького майже сто кілометрів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята