ye-logo.v1.2

Майже півмільйона гривень штрафу має сплатити підприємство за неоформлених працівників

Суспільство 1865 1
Підприємство оштрафували на півмільйона гривень за неоформлених працівників
Підприємство оштрафували на півмільйона гривень за неоформлених працівників. Фото: khersonci.com.ua

Працівники не підписували жодних документів із керівництвом фірми.

На Хмельниччині управління Держпраці області, наклало штраф майже півмільйона гривень на підприємство, яке займається переробкою та оптовою торгівлею зерна і насіння. Як повідомляють у прес-службі управління, фірма використовувала працю чотирьох неоформлених працівників.

«На підставі акта інспекційного відвідування, проведеного на виконання рішення суду, керівництвом Управлінням Держпраці у Хмельницькій області винесено постанову про накладення штрафу 446 тисяч 760 гривень на підприємство, яке займається переробкою та оптовою торгівлею зерна і насіння. З пояснень працівників з’ясовано, що у них була усна домовленість з керівником підприємства про роботу», - зазначають у Держпраці.

Додають, що працівники не підписували жодних документів, працювали позмінно, заробітну плату отримували готівкою по особистій вимозі, але не в повному обсязі. Керівник підприємства підтвердив роботу працівників у різний період (2014-2015 років), конкретно в який хто працював директор не пам’ятає. Окрім того, документи при оформленні працівників на роботу не оформлювалися, а працівники працювали за усною домовленістю.

Відповідно до статті 265 КЗпПУ за вказані правопорушення передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного неоформленого працівника. На сьогодні це 111 690 гривень.

Читайте також: Одну з будівельних фірм області оштрафували майже на мільйон

 

Коментарі:

???µ?€???–?? ???°?»?°?????–?? 21.02.2018 19:05

Підкажу як покращити новину - написати кого штрафанули. Якщо не можете взнати, можна зробити доступне кожному - проаналізувати що за контори підпадають під наведений опис і вказати їх перелік, оприлюднивши чому ви вибрали їх.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую