ye-logo.v1.2
24 Квітня, 2019

Сайт "самогубців" довів 12-річну дунаївчанку до суїциду?

Маргарита ЧУБА Суспільство 8643
На Хмельниччині повісилась 12-річна школярка
На Хмельниччині повісилась 12-річна школярка. Фото: www.gorod.cn.ua

Трагедія сталася 24 лютого у селі Рудка, що у Дунаєвецькому районі.

Лихо в цій родині сталося серед білого дня. Бабуся пішла до церкви, а дідусь порався по господарству. Він пригадує, що онучка сиділа за комп’ютером і трохи була без настрою, а потім вийшла на вулицю. Чоловік думав, що дівчинка у подруги, але коли через годину Настя не повернулася, кинувся її шукати. Дідусь знайшов онуку в петлі у сіннику. Про це телеканалу «NewsOne» розповів дідусь дівчинки.

Сусіди кажуть, що дівчинка була завжди ввічлива, усміхнена та доброзичлива, а бабуся з дідусем для неї нічого не шкодували. Мама дівчинки постійно пересилала гроші з Польщі, а за кордон поїхала, аби дати гарну освіту доньці.

"Дівчинка була врівноваженою та спокійною. Вона ходила до церкви, добре вчилася та була слухняна. Я не знаю, що могло трапитись", - розповідає сусідка Валентина Осядла.

Настя навчалася у Кам’янець-Подільській спеціалізованій школі-інтернат. Дівчинка вивчала іноземні мови та мріяла стати перекладачем. Вихователі кажуть, що вона мала багато друзів та ні з ким не конфліктувала. Також розповідають, що загибла мала хороші оцінки та невдовзі повинна була поїхати на навчання в Польщу, як того хотіла її мати.

Наразі справу розслідують правоохоронці. Вони забрали на експертизу мобільний телефон та комп’ютер дівчинки. У поліції з’ясували, що за кілька хвилин до смерті, дівчина заходила на сайт "самогубців".

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте також: «Групи смерті»: тисячі підлітків з Хмельниччини та поради психолога

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята