ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Майбутніх абітурієнтів запрошують потренуватись складати ЗНО з української мови та літератури

Суспільство 2031
Абітурієнтів вчитимуть писати власне висловлювання
Абітурієнтів вчитимуть писати власне висловлювання. Фото: ff.udpu.org.ua

Учасників навчатимуть, як писати власне висловлювання.

У суботу, 3 березня майбутніх вступників запрошують на тренінг з написання власного висловлювання у ЗНО з української мови. Захід безкоштовний. Долучатись можуть не тільки випускники шкіл, а й ті, хто вирішив складати тест. 

«Представник Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти разом із працівниками кафедри української мови ХНУ проведуть інструктаж щодо написання власного висловлювання з української мови. Після того, учасникам озвучать тему і розсадять по аудиторіях. У це час проведуть реєстрацію і кожна робота матиме свій код», - розповідає методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук.

За її словами, саме за допомогою цих кодів, через деякий час абітурієнти зможуть знайти оцінку написаного висловлювання в Інтернеті.

Тренінг відбудеться 3 березня у центральному корпусі Хмельницького Національного університету. Початок 10. 00 година. Участь безкоштовна.

Читайте також: Реєстрація на ЗНО-2018 розпочалась: чого чекати майбутнім вступникам
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую